Jump to content

WARMSTONE

Użytkownicy
 • Content Count

  867
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

322 Dobry

1 Follower

Recent Profile Visitors

1386 profile views
 1. To się jeszcze okaże. Martin może na seans filmowy wyrwać jakąś nadzianą Niemrę np. wygłodniałą wdowę. Ja bym tak chcial.
 2. Masz coś do geji ? Jakoś wiekszość forumowiczów dwuznacznie rozdziawia gęby pod postami Martina. Chcecie porządnego chłopaka zbałamucić ? Żarty na bok. Martin powiedział, że kupi projo i bez rozpisywania się przez pół roku jak to bywa na forum kupił. Nie bajdurzy tak jak choćby Procz o tym, że teraz to nawet obraz słyszy a muzę widzi. Martina wypowiedzi sa bardzo cenne ponieważ przez lata używał bardzo dobre tv a ten JVC to jego pierwszy projek. Martin a ty nie pękaj. Teraz są takie badu czy jakoś tak. Tylko nie wybrzydzaj. 50 latki na początek zapraszaj na seanse home cinema ( upi
 3. Martin, gratuluję ci najlepszego ruchu od dziesięciu lat. Wielokrotnie na forum przewijały się hasła '' Co tam obraz, sound przede wszystkim''. Ja jestem innego zdania. O ile 10 lat temu jakość obrazu od jakości dźwięku dzielił spory dystans to w tej chwili należałoby do takiego JVC na zakup audio wziąć ze 100 000 zeta kredytu. Dobry wielki obraz tak wciąga, że ścieżka dźwiękowa staje się wyłącznie drugoplanowym dodatkiem.
 4. Nie łapię po skalować FHD do 4K skoro projektor wyświetla wszystko co mu nie zapodasz w pseudo 4K ? Jeszcze jedno. Ja ślubu z miboxem nie brałem a dość często mi na nerwy działa. Jezeli jest coś co lepiej się sprawuje w streamingu i daje lepszy obraz to może wezmę kredyt jak to teraz na forum w modzie. A zagadywanie na mój temat do speca od projekcji wysokogórskich było nieeleganckie.
 5. Witam szanownego kolegę. Guzik mnie obchodzi Oppo. Xajas, no napisz szczerze, że za te 3cm wełny w ścianie to byś chętnie Procza oskalpował. Albo co innego. I z tym szambem daj se luza. Oficjalnie piszę, iż kolega Xajas jest wybitnym znawcą i koneserem malarstwa ( także erotycznego ). A ja się nie znam. Zadowolony ?
 6. Oj, chyba obraz z proja przechwaliłem. Te fotki, które mi się podobają to chyba są z fest podkręconym Darbee.
 7. Robercie jakie obrażanie. Po prostu nie przepadam za Proczem i zarówno on i ty musicie to zaakceptować . Jest kilka powodów a po tym wątku na czoło wysunął się jeden. Nie mogę szanować gościa, który namówił kolegę do namówienia z kolei swego kumpla do pracy za wódkę. Powinien zapłacić 2x tyle co ta usługa była warta i na koniec dodać ekskluzywną flaszeczkę. Mi też się podoba ale 17.5 m2 netto to pokój a nie sala.
 8. Nieźle, choć watek i jego konstrukcja mocno wcurwiająca. Autor zresztą też. Pomysł z ramkami i wciskaniem tkaniny wybitny. Jestem strasznie zawiedziony brakiem obiecanych subów JAMO. No i zdjęcia pokazujące mozliwości projektora najlepsze na forum.
 9. RAF, co było nie tak w Miboxie ?
 10. Tutaj Robert poniżył dwóch dżentelmenów wykluczając z dyskusji. Następnie poniżył Martina Rejka bez Xpeditka nazywając go publicznie błaznem. A tutaj publicznie przypisał koledze Martinowi znaczną niesprawność intelektualną oraz chorobę psychiczną. A Martin Rejek kulturalnie na to Brawo kolego Martin Rejek. Jesteś wielki. Ten Makgajwer co punkty rozdaje może Ci pięty skrobać.
 11. Przepraszam za żarcik. Teraz już na poważnie. Żadnych atmosów sratmosów. Stereo z wzmacniaczem za 1 tys. zł goni wszystko. Jeżeli w tej klinice pracuje twoja żonka to poproszę o ten adresik. Rzeczywiście czas najwyższy na kuracje bo mi coś mocno stwardniało.
 12. Arti, święte słowa. Goni i złapać nie może. 7.1.4 to już tylko znikający punkt.
 13. Bez urazy. Takiego nicka sobie obrałeś. Wiesz, kapusta głowa pusta. Kiedyś taki nazywany Kapustą dostał ode mnie w trabę i wezwał policję, czyli autentyczna kapuśta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.