Jump to content

WARMSTONE

Użytkownicy
 • Content Count

  952
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

343 Dobry

Audiostereo

343

Bocznica

0

1 Follower

Karta premium

Recent Profile Visitors

1568 profile views
 1. Ja z kolei jestem ciekaw slowa zamiąchasz. Gibanie to znam.
 2. Fetek,to nie o tobie. Tobie wszystko wolno.
 3. Onkyo jest znakomity ale ja przy nim po 20 minutach usypiam. Nie lubię używać słowa dynamiczny w odniesieniu do sprzętu ale SC- LX 8x jest mistrzem w tym co sobie większość wyobraża mówiąc dynamika. 85 + bluetoth+ wifi+pilot (instrukcje i karton ) mogę ci wysłać za pobraniem na próbę, sam ocenisz. Jak się nie spodoba to odeślesz. Nie obrażę się. Jezeli jesteś zainteresowany to pisz prywatnie. Sam zaproponuj cenę.
 4. Wszystko gra. Inni przed zakupem kabli produkują sie na forum przez rok. Aty sru i za parę złotych oglądasz. Teraz możesz produkować sie ze dwa lata przed zakupem czegoś konkretnego.
 5. Ja się pogubilem. Czy kino domowe obsługuje amp. stereo ? Porównałem kiedyś TX-SR 805 z SC-LX 83 głośno na wymagających kolumnach . Onkyo szybko miał przester a Pioneer ani zipnął. Onkyo skromny, szczupły dźwięk , Pioneer tłusty i konkretny.
 6. W zeszłym roku głosiłeś, że Pioneer jest mało znany i to nie tylko w Polsce.
 7. Nie chrzań. Photoshopem to można chopa w babę zmienić to Processor tez da radę.
 8. Martin obudź się. To właśni ty jesteś ten zaczepny a setki wstawionych przez ciebie skrzywionych ryjków pod cudzym komentarzami to moim zdaniem prostacki stalking. Cały czas trolisz,ubliżasz ,obrażasz a czasem to i cwelem potrafisz publicznie nazwać. Po co ci to skoro rozpaczliwie szukasz akceptacji i przyjaciół. Zamiast założyć temat o swoim nowym procesorze wypowiadasz się w tematach, których kompletnie nie rozumiesz. No właśnie, ja nawet powątpiewam czy udalo ci się uruchomić Anthema. Ja bym nie dał rady. Martin trochę luzu. Aha, niedługo wydasz nazabawki dwudziestokrotność kwoty potrzebnej
 9. Centrala Klipscha ma Elco exim na szalonej wyprzedaży. Po za tym ampli Pioneer SC- LX ma funkcję kalibracyjną, która dopasowuje brzmienie innych głosników do frontów.
 10. Ja byłem pewien, że pisze o Yellow. Ąż byłem zdziwiony gustem kolegi Martina. Raf wszystko dobrze między wami ?
 11. RAF się zlitował na tobą. Dlaczego konfidencisz ?
 12. Inne i nieco starsze, Ikon to bardzo dobrze oceniana seria. W RP poszło masę kasy na reklamę. Jeden z dyrektoró podczas briefingu tak się rozpędził w wychwalaniu RP, że stwierdził, iż jest to poziom Klipsch RF7. Bajkopisarza zatkało gdy dziennikarz zapytał go czy to oznacza,że Klipsch przestanie produkować RF7. Tak czy siak zapodałem bardzo dobre,nieużywane głośniki za małe pieniądze.
 13. Rejek co ty znowu bredzisz. Icony to bardzo dobre kolumny. A cena to pewnie ze 25% katalogowej se jest.
 14. [Hidden Content] Nie musisz dziękować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.