Jump to content

WARMSTONE

Użytkownicy
 • Content Count

  944
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by WARMSTONE

 1. Centrala Klipscha ma Elco exim na szalonej wyprzedaży. Po za tym ampli Pioneer SC- LX ma funkcję kalibracyjną, która dopasowuje brzmienie innych głosników do frontów.
 2. Ja byłem pewien, że pisze o Yellow. Ąż byłem zdziwiony gustem kolegi Martina. Raf wszystko dobrze między wami ?
 3. RAF się zlitował na tobą. Dlaczego konfidencisz ?
 4. Inne i nieco starsze, Ikon to bardzo dobrze oceniana seria. W RP poszło masę kasy na reklamę. Jeden z dyrektoró podczas briefingu tak się rozpędził w wychwalaniu RP, że stwierdził, iż jest to poziom Klipsch RF7. Bajkopisarza zatkało gdy dziennikarz zapytał go czy to oznacza,że Klipsch przestanie produkować RF7. Tak czy siak zapodałem bardzo dobre,nieużywane głośniki za małe pieniądze.
 5. Rejek co ty znowu bredzisz. Icony to bardzo dobre kolumny. A cena to pewnie ze 25% katalogowej se jest.
 6. Lolo nie wcinaj się, chłopaki w ten sposób się poklepują. Wiadomo po czym.
 7. SC- LX to odkrycie pandemii, wcześniej były niedoszacowane. Mam 83, 85 i 901. 83 gra w sypialni i mam zamiar go zastąpić jakim bądź, byle z Atmosem, niepotrzebny mi power Pioneera. 85 używam jako dopałkę 901 do zasilania efektowych i spokojnie mogę zastąpić go wielokanałową końcówką mocy. 83 i 85 mogę sprzedać w cenach niższych od ogłoszeniowych. Miałem zamiar napisać o zaletach wysokich modeli SC-LX ale skoro wpadłem na pomysł sprzedaży to nie wypada.
 8. Po co się pytasz skoro sam stwierdzasz, że aktualnie nic nie ma sensownego ?
 9. Ja co do centralnego co jakiś czas zmieniam zdanie i głośnik. Jak wyczaję jakąś okazję to kupuję. Czyli blondynka jest fajna dopóki nie zapoznam fest obrośniętej brunetki. I tak w koło Macieju. No, ciężkie te życie jest. [Hidden Content]. Nie wiem jak gra, ale wiem, że cena bardzo spoko.
 10. Ale lejecie wodę. Prawda jest taka, że jeden lubi blondynki, drugi brunetki a trzeci rude. Ja natomiast najlepiej dwie centralki naraz. Zresztą Dolby Atmos nakazuje coby głośniki były parami.
 11. Fetekn kolumny ma w szafie i kluczyk się gdzieś zapodział. Za 5 lat skończy remont to drzwi wyłamie i napisze jak się nazywają. Teraz nie pamięta ale chyba akufony albo cutafony. Tak jakoś.
 12. Martin, przecież Arti tylko uśmiecha się przyjacielsko a może nawet zalotnie. Na tylną ścianę farby zabrakło czy hajsu ?
 13. Radio z Chromecasta czy co tam kupisz.
 14. W końcu powrót formy.
 15. Fetek, dawno zostało ustalone,że ja nic nie mam i nic nie wiem. Dlatego poczytuję forumowch gawędziarzy i jak nie kumam to zapytuję. Coś Ci Feciu niedobrego z umysłem się porobiło. Podajac przykład LCD potwierdziłeś to o co się zapytałem a, chciałeś zaprzeczyć. Victor to JVC, jeszcze jedna kompromitacja i stracisz członkowstwo w Exclusive Cinema JVC.
 16. Podpowiedź od przyjaciela. Victor Company of Japan. Nikt nie wie bez gogla co to ?
 17. RAF, wcześniej wyjasniłem. Mafiozi wklepali ceny 1950 zł dlatego zwróciłem uwagę. Po kilku godzinach zmienili ceny Różnie bywa z cenami stocku a w wielu firmach pracują najarane pryszcze to może by wysłali w przypływie wesołości.Ten acer jest tak samo 4k jak i wuxga i 3 lata temu kosztował 6 tys. funtów. Waży 18 kg. Aha, bo ty o tym Viewsonie piszesz. To tylko dla ludu rzuciłem a sam przymierzałem się do Acera P8800.
 18. Na pewno lepiej pod warunkiem, że nowy Sony HW65 będzie kosztował 2000 zł oraz wyświetlał obraz 4k HDR . Tego z linku warto.
 19. Wczoraj pochrzanili ceny . Na Viewsonica zrobili 1950zł i na Acera P8800 4K taką samą. Nim zrealizowałem płatność wycofali. Mogłem nie tracić czasu na pisanie na forum. Mnie fhd nie interesowało a P8800 godzinę pózniej zobaczyłem . Byłaby sala kinowa po taniości, nikt by mnie nie przebił.
 20. Ja nie zrozumiałem. DLP w ostrości połyka Victora w całości. Ten z kolei w kontraście wszystkie DLP szamie na śniadanie. To wytłumacz czemu tak jest i co to za jeden ten Victor.
 21. [Hidden Content]. Cena killer i możliwość zwrotu do 30 dni. Niby słabiutki kontrast ale w jasnym pokoju to bez znaczenia.
 22. Ja odradzam, za cieńko lakier położony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.