Jump to content

01Johny

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mówię nie , na ten czas grają dla mnie bardzo dobrze
 2. Witam Wszystkich , ostatecznie wybrałem Magnat Signature 507 . Słucham ich /wygrzewam / od dwóch dni i powiem Wam że bardzo mi się podobają . Dźwięk , moc , dynamika z tym denkiem jest bardzo dobra . Dziękuję wszystkim za pomoc , wszelkie uwagi/ te krytyczne również / Coś się dowiedziałem o audio . Niech moc będzie z Wami
 3. Czy DRA 800h napedzi Magnaty Signature 507 ?
 4. Nikt nic nie pisze o Polk Audio s55e ? takie złe ? nie pasują do mojego denka? Chyba nikt nie próbował łączyć s55e z Denon DTRA 800h .
 5. Chyba będzie Polk Audio s55e , interesuje jednak mnie więcej góry . W Jamo s606 , brakuje mi tego .
 6. Cieszę się że Ci sie tak udało , jak masz jeszcze taką okazję - podziel się
 7. Bardzo dziękuję za pomoc , za Wasze opinie i sugestie . Jak pisałem , Denek musi zostać , to nie podlega negocjacjom/ siła wyższa / . Kolumny jak wyżej . Nie mam możliwości i czasu na własny odsłuch . Stąd moja prośba o opinie zwłaszcza posiadaczy w/w Denka z takimi kolumnami . Wizualnie obie bardzo mi się podobają . Moje Jamo s606 były kupione dawno pod technicsa , jakoś to grało . Teraz chciałbym zmienić na coś lepszego .
 8. czy różnica w jakości dźwięku pomiędzy s55E a RTi-A5 będzie widoczna ? jak z wysokimi i głębią i przestrzenią ? zagrały by z DRTA 800H ? lepsze od Heco 700 ?
 9. a jak z wysokimi i przestrzenią ,głębią ? w których jest więcej ?
 10. Witam Wszystkich , mam Denona DRA 800H , gra z Jamo s606 . Nie jestem zadowolony z dźwięku i je sprzedaję . Mam okazję kupić kolumny Heco Aurora 700 lub Polk Audio s55E . Cena okazyjna , obie pary po 2500 . Nie mam możliwości odsłuchać je sam , i tu moja prośba do Was o pomoc . Które z nich zagrają lepiej z DRA 800h . Wiem że ten ampli nie ma zbyt dobrych opinii ale musi zostać . Kolumny są nowe a ja je tylko słuchałem w necie na youtube . Wiem że są lepsze od nich ale ważna jest cena / budżet / Które grają lepiej z nim . pokój ok 23 m2 , muzyka wszystkiego po trochu , z wskazanioem na vocal trance , deep house , elektronika . Na Jamo brakuje mi głębi ,bas słaby i brak przestrzeni . Wychowany jestem na Technick-sie . Muszę podjąć decyzję do niedzieli , bo mi ucieknie okazja . Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.