Jump to content

przmor

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak już o Pabianicach i okolicach to Moskwa czyli Paweł Gumola z Łodzi i The Corpse z Łasku.
 2. Mój Chromecast Audio również działa bez zarzutu a problemy o których pisałem to na 99% wina Tidal bo przykładowo Hi-Fi Cast nie rozłącza się po zakończeniu odtwarzania.
 3. Aplikacja Tidal w połączeniu z Chromecast Audio po zakończeniu odtwarzania pojedynczego utworu, album bądź playlisty rozłącza się z Chromecast i wybierajac następny utwór/album/playlistę odtwarzanie rozpoczyna się na telefonie czy tablecie, trzeba ręcznie przekierować dźwięk do Chromecast. Czy aplikacja do Link1 w takiej sytuacji podtrzymuje połączenie? Czy możliwe jest odtwarzanie gapeless z Tidal oraz z lokalnych plików? Jaką maksymalna rozdzielczość i częstotliwość próbkowania można uzyskać na wyjściu urządzenia?
 4. przmor

  Kawa

  A wiecie skąd nazwa Americano? Podobno żony amerykańskich żołnierzy stacjonujących po wojnie w zachodniej części Europy dolewaly do zbyt mocnego dla nich espresso wody i stąd nazwa Americano. Inna wersja mówi o żołnierzach amerykańskich podczas II wojny a jeszcze inna o amerykańskich turystach.
 5. A kobiety (mężczyźni może też) "kupują" odzież w dużych, stacjonarnych sieciowkach przed weekendem, idą w nich na imprezę i po weekendzie oddają do sklepu.
 6. Nie wiem czy autor wątku pisze poważnie, nie wnikam w to ale miałem przez długi czas ten amplituner a obecnie mam STR-DB1080 i w stereo grają one zadziwiająco dobrze. Równolegle miałem przez jakiś czas Musical Fidelity E10 i efektu wow w stosunku do Sony nie było. Kolumny Triangle Antal wersja z końca ubiegłego wieku.
 7. Napisz coś więcej o różnicach w brzmieniu Sony i Denona.
 8. Na tym samym telefonie, na którym Tidal rozłącza się z Chromecast po zakończeniu odtwarzania, aplikacja Hi-Fi Cast trzyma połączenie. Wygląda więc na to, że wina leży po stronie Tidal.
 9. Metadane są na okładce płyty, w ostateczności można je wpisać ręcznie.
 10. No dobrze ale jeśli te pieski czy suczki ze zdjęć są płci przeciwnej niż osoby prowadzące je na smyczy to jest już ok?
 11. A nie możesz ustawić korekcji po prostu tak żeby tobie brzmienie się podobało? Kiedy w aucie miałem dobry zestaw car-audio z nisko schodzącym subwooferem to przykładowo utwory z Yello "Pocket Universe" brzmiały w aucie zupełnie inaczej niż w domu jeśli chodzi o niski bas.
 12. przmor

  4 kółka

  @misiomor faktycznie to ktoś inny pisał. Przepraszam.
 13. przmor

  4 kółka

  Od tego że hybryda tylko do miasta, że głośna, że zamula, że w trasie więcej pali od klasycznego auta zaczynając a na kwestiach technicznych jeśli chodzi o działanie napędu hybrydowego Toyoty kończąc. O hybrydzie Hondy ani innych producentów nie wypowiadam się bo ich nie znam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.