Jump to content

dzarro

Użytkownicy+
 • Posts

  2357
 • oraz w archiwum

  1030
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dzarro last won the day on July 18 2012

dzarro had the most liked content!

Reputation Całkowita

669 Bardzo dobry

Audiostereo

531

Bocznica

138

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dzarro's Achievements

 1. Thx. Ja już przerabiałem wszystko. Deezer ma najlepszą apkę z serwisów bezstratnych - jeśli chodzi o polecajki, radia utworu itd. Do Qobuza może wrócę jak uznam, że stać mnie na 2 serwisy.[emoji6]
 2. Sorki, a możesz sprawdzić jak z tym Deezerem?
 3. Sprawdzałem ten Apk na zwykłym tablecie i UAP w ogóle nie było w ofercie. Deezer był ale nie dało się pobrać. Akurat iBasso jak zaczynał to już wtedy ludzie mieli zdania podzielone co do softu i np. instalowali Rock Boxa. Oczywiście może tam jest inna wersja tego programu i wszystko działa. Ale ja chcę mieć Deezera a iBasso nie da się pomacać i sprawdzić bo dostępny jest tylko na Alledrogo. Podobne problemy są np. z TV Boxami, które nie wsystko obsługują. Dla mnie to są ważne informacje - tak jak np. działanie BT. Mango Playera też się nie da przetestować. Zresztą z opini w necie też wynika, że gra świetnie ale co do walorów użytkowych to zdania są podzielone. Dla mnie zaletą jest pokrętło i możliwość instalowania apek(tu znak zapytania) - dodatkowy bonus to wyjście SPDiF. Fajnie wygląda też Hiby R5S. Ma sklep Googla i jest mniejszy, DAC taki sam, firmowa apka całkiem dobra choć gra trochę słabiej niż UAPP. Wady to brak pokrętła, SPDiF i 30% wyższa cena. Czy ktoś może porównywał tego Hiby z iBasso?
 4. Ale Emcia myłoda y naywna jezd.. [emoji6]
 5. A wracając do Słodkiej Emmy - to okazuje się, że już znalazła sobie rekina wśród agentów czyli "byłego" machera Szarapowej, Maxa Eisenbuda. Choć bardzo możliwe - że to on trzymał rękę na pulsie i wyczuł żyłę złota kiedy reszta jeszcze spała. Nie wiem zresztą jak inaczej Emma ogarnęła by te wszystkie sukienki, które miała w NY. Raducanu nie wyklucza udziału w IW. W sumie prawie nie grała w sezonie - i może tylko zyskać.
 6. OK - dzięki. Ponoć ta apka domyślna też daje radę i chyba można ją przetestować na telefonie. I tak dla mnie główne zalety użytkowe to możliwość grania z Deezer i transmiter LDAC.
 7. W sumie to fajny ten iBasso - choć z tego co widzę to nie za bardzo da się go posłuchać przed zakupem. Czy UAPP ściąga się przez ten alternatywny sklep - nie ma problemów jeśli był zakupiony normalnie w sklepie Googla? Jaki jest limit dla karty microSD?
 8. Na razie lepiej coś ugrać w tej Ostrawie. Obsada to niezła rzeźnia, o ile nic się nie zmieni: [Hidden Content] Rozumiem, że Barty jest akurat w trudnej sytuacji - ale sam komentarz trenera trochę śmieszny. Skoro grają tam zawodniczki z top 50 to tym z top 10 też korona z głowy nie spadnie. Tym bardziej, że i tak dwa tygodnie wcześniej skończy się IW - więc rozegranie WTAF na tym samym kontynencie nie jest pozbawione sensu. Do Meksyku, jak na standardy tour'u, jest rzut beretem, poprzednie turnieje w Meksyku też były tuż przed Miami. Podejrzewam też, że sponsorzy z tego obszaru posypali groszem - bo szansa, żeby wypromować się, jako kolejny punkt na mapie tenisowej, jest jedyna w swoim rodzaju.
 9. Ciekawą opcją jest DAC z BT i kodekami AptX HD i LDAC. Jest już kilka modeli różnych producentów - mniejszych i większych, tańszych i droższych. W warunkach polowych można wtedy używać transmisji BT a - kiedy okoliczności sprzyjają - grać po USB.
 10. Akurat ulubione z Tidala się zapisują w A. Wadą jest brak funkcji typu radio (choć radia w T generalnie są słabe - np. w porównaniu z Deezer). W wersji studio przynajmniej dodali Mixy (ale to też raczej słabizna w każdym z serwisów - cały czas wrzucają to samo). Zaletą studio jest opcja z kernel streaming - choć nie wiem czy to daje jakiś efekt w trybie upnp.
 11. Barty ponoć rozważa rezygnację z WTAF - ze względu na warunki w Guadalajara oraz późniejszą konieczność kwarantanny w Australii. Ona ma specyficzną sytuację - jest już ponoć wykończona przymusową emigracją. Ze względu na wysokość w WTAF będzie ponoć inna odmiana piłek - korzystna np. dla Igi i innych dziewczyn z dynamitem w rączętach. Z drugiej strony ten turniej WTA 250 w Guadalajara wygrała Sorribes-Tormo, przy której Barty ma power jak Reilly Opelka. AO zresztą nie jest pewne - bo nikt po względnie normalnym sezonie nie zgodzi się na pomysły rządu płaskoziemców.
 12. Jedyny racjonalny powód rozdzielania CD(transportu) i streamera to uboga oferta urządzeń zintegrowanych. A jedyny racjonalny powód ubogiej oferty - to ogólna słaba sytuacja producentów, którzy na siłę rozdzielają urządzenia. Fakty są takie, że mało kogo interesują nawet osobne DACi - tym bardziej osobne transporty plików i transporty CD. Z punktu widzenia portali i czasopism oferta niby jest spora ale w realu tylko niektóre salony z dużą ofertą mają jako taki wybór. I niestety trzeba przyznać, że w tym przypadku to rynek ma rację. Przy tak postępującej miniaturyzacji podzespołów separacja komponentów to zabobon.
 13. Nie wiem co masz dokładnie na myśli - ale ogólnie edytowanie metadanych w Audirvanie to masakra. Nie znam drugiego tak beznadziejnego programu pod tym względem. Nawet edycja z poziomu innego programu nie jest rozwiązaniem - bo Audirvana nie zawsze wszystko wczytuje. Możliwości zarządzania biblioteką na papierze są niewiele mniejsze niż w Roonie ale import setek płyt to koszmar. To samo jest z migracją z wersji 3.5 na Studio. Np. nowa wersja nie widzi ulubionych utworów ze starej.
 14. Czy ta cena jest do końca września?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.