Jump to content

MrLukaszo

Nowi Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tak, ale pytałem innych ludzi, którzy mają te głośniki i mówili, że czuć tylko wibracje obudowy, nic poza tym.
 2. A jeszcze jedno. Czy mogłem je uszkodzić poprzez podkręcenie basu na maxa przed wygrzaniem? Tzn. jak je dostałem (prezent na urodziny) chwilę pograły normalnie a potem zobaczyłem pokrętła odpowiedzialne właśnie za to. Odnośnie tego furkania przy portach, na lewej kolumnie jest to o wiele bardziej słyszalne. Na prawej ledwo to słychać.
 3. Znalazłem coś takiego, to co jest przy 44hz odzwierciedla to co ja mam przy podkręconym basie jak gra muzyka, relatywnie głośno + bass reflex może doprowadzić do obłędu.
 4. Nie potrafię sobie przypomnieć, czy te zakłócenia są od początku, ale chyba tak. Najbardziej martwi mnie to popierdywanie od tyłu (tam gdzie są porty), tak jakby coś w środku tzn. jakieś kabeli wchodziły w wibracje pod wpływem basu, mam zamknięte biurko od tyłu i przy mocnym basie właśnie to "popierdywanie" głównie słychać i jest to bardzo nieprzyjemne. Już udało mi się przyzwyczaić do zmniejszonego basu, tak nawet muzyka lepiej brzmi - jak porównywałem to z podbitym na maxa wszystko brzmi jakby było mocno przytłumione. Skoro wszystkie poprawiacze psują jakość dźwięku to po co coś takiego dodawają, bo nie widzę sensu. EDIT: Napisałem też do support Edifiera odnośnie tego, ale wnioskując po tym co napisałeś - oni stwierdzą to samo. Drugi zestaw tych samych głośników był by taki sam?
 5. Kupując głośniki nie chciałem głębokiego basu, chciałem szerokiej sceny w miarę rozsądnej cenie. Basy wystarczą, ale z fajnie by było, gdyby można było je podbić bez utraty na jakości dźwięku.
 6. Sugerujesz mi uszkodzenie głośników? Nieźle.
 7. Tzn. co dokładnie może im się stać?
 8. Zatkałem bass reflexy ściereczkami z mikrofibry, problem znikł, ale mam wrażenie jakby 4-calowe membrany bardziej wibrowały, gdy BR jest zamknięty. Mogę przez to uszkodzić głośniki?
 9. A, jeszcze jedno. Podczas tych basów podkręconych z tyłu głośnika przy wejściach (pisałem wyżej) takie jakby wibracje występują i nie jest to kwestia jednego głośnika. Przy obu tak jest. Tak powinno być?
 10. Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Tak, bez podkręconego basu jest wszystko ok. Kupiłem te głośniki ze względu na głębie sceny, na tym mi najbardziej zależało. Z głośnikami nic nie nie stanie jak będą działać w takich zniekształceniach? Oczywiście przy niskich głośnościach bo jak jest wszystko rozkręcone na maxa (bas, wysokie tony, nie głośność) to nie trzeba wiele, by tak się działo. Oczywiście zbiłem już te basy bo to bardziej przeszkadza niż ulepsza jakość muzyki, ale chce po prostu wiedzieć na przyszłość.
 11. Witam, Mam pewien problem z głośnikami. Mam podbity bas w Sound Blaster Cinema jak i na głośniku i w niektórych utworach mam wrażenie jakby głośniki bardzo głośno furczały. Tak jakby bas zamieniał się właśnie w to furkanie. To normalne? Tutaj to jest w miarę orientacyjnie pokazane [Hidden Content], plik audio nagrany telefonem. U mnie na telefonie to słychać. Dodam jeszcze, że z tyłu głośniki, gdzie są wszystkie wyjścia i wejścia słychać takie jakby wibracje, nie wiem jak to nazwać. Mam wrażenie jakby się kabelki trzęsły od tych uderzeń, przynajmniej ja to tak odbieram. Głośniki grają normalnie, mam je dopiero miesiąc. Głośniki nie są katowane jakimiś wysokimi poziomami dźwięku - mam je przy komputerze. Jedynie były basy podkręcone w tym programie co wyżej i na głośnikach - basy jak i wysokie tony na maxa. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.