Jump to content

Retnip

Nowi Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. No to ostatecznie jakiego DAC'a mam kupić? Jeśli chodzi o AMP to na pewno chcę Little Dot MK2(Już zamówiłem). Tak z ciekawości jeszcze zapytam, jak z tymi lampami, jeśli chodzi o moje gusta muzyczne(Gatunek) to jest taki problem, że ja słucham wszystkiego, dosłownie wszystkiego po trochu, nie wiem czy te lampy, które wymienił Franz-007 będą dla mnie odpowiednie (bo zgaduję, że tutaj jest różnica). Jeśli chodzi o to co póki co mam to muszę powiedzieć, że różnica dźwięku jest, mimo, że nie mam(MK2 jeszcze nie doszło) odpowiedniego sprzętu, już jestem zadowolony, mimo to chcę mieć pełny komplet. PS. Od czasu do czasu mam takie strzelanie w słuchawkach, pomaga restart kompa, ale muszę przyznać, że jest to denerwujące, czym to może być spowodowane?
  2. Mój niski poziom doświadczenia pozwolił mi myśleć, że Little Dot MK II to DAC + AMP, Felix Audio Echo jest trochę za drogi, poza tym z tego co widzę to trochę trudno z dostępnością, są to moje pierwsze sprzęty tego typu(bo ath50x + prodigy to przy tym tutaj to chyba zabawki), więc nie chce się "porywać z motyką na słońce" i wolę coś przyzwoitego, ale za umiarkowaną cenę. Cena Dot II mi odpowiada, za DAC'a powiedzmy jestem w stanie wydać drugie tyle(łącznie 300 eur), powinny mi te sprzęty wystarczyć na parę lat, później gdy temat mnie naprawdę zainteresuje to pewnie zainwestuję w coś już naprawdę high-endowego, no chyba, że naprawdę nie warto kupować nic w moim budżecie to wtedy wolę chwilę odczekać, aż inne wydatki w moim życiu nieco ucichną, Ewentualnie kupić tylko "połowę" AMP lub DAC (nawet nie wiem czy jest sens używania tego osobno i co jest ważniejsze 🤦‍♂️) A za 1-2 mies drugie urządzenie. Proszę o dorady. PS. Używane urządzenia, też wchodzą w grę, jednak wolał bym nie balansować na granicy okazji i oszustwa.
  3. Dzięki za odpowiedzi, chyba zdecyduję się na tego Little Dot Mk II. A tak jeszcze zapytam przy okazji, czy to jak wygrzewam słuchawki, tzn. na jakim sprzęcie, poziomu głośności czy konkretnego dźwięku ma jakieś znaczcenie, da się to jakoś spieprzyć i upośledzić słuchawki?
  4. Witam, do tych czas używałem Audio-Technica 50X + Audiotrak Prodigy Black Cube, jednak 7 lat odbiło się na stanie tych słuchawek, kupiłem więc Beyerdynamic DT990 Edition 600 Ohm i miałem w planach jeszcze Aune T1, jednak jako, że jestem początkujący w takim sprzęcie nie do końca rozumiem, jakiej różnicy się spodziewać po kupnie tego Aune, teraz mam podłączone te słuchawki do starego Prodigy i wszystko działa, jedynie muszę głośność ustawić prawie na max by było wystarczająco, czy jakoś dźwięku zmieni się jakoś diametralnie?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.