Jump to content

zbyniu 360

Użytkownicy
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Neutralny

Recent Profile Visitors

1883 profile views
 1. A jak wyglada sprawa z lamp ecc82 amperex Philips .Dziękuję za nakierowanie.Jeszcze jedno pytanie lampy Ecc82 valvo to amperex?.
 2. Ja chce uzyskac to co mozna osiągnąć lampami a nie suboferem. Przedewszystkim piszę o lampach i takich podpowiedzi chce , chodzi o sygnature lampy aby w tym kierunku grały w stronę mocnego basu jakiego mozna uzyskać z lampy ecc82
 3. A która ma mocny bas lampa ecc83 .Mocny niskoschodzacy , dobrze kontrolowany i dźwięk przestrzenny z rodzinny nos ?Taka która kosztuje na aukcji do 300zl .Chcę wymienić lampe w wzmacniaczu cayina philips ecc83 na coś lepszego ta nie daje dobrego basu , gra bardziej srednica.
 4. To przecież chcę zrobić szlif , rca odpada to co szukać?
 5. Dokładnie to są te [Hidden Content]. Coś mi nie halo to gra mało basu , zawiodłem sie na tych lampach
 6. U mnie brakuje dolnego basu ecc82 clear top sie nie sprawdziły .Czy ma ktoś naprawdę niedrogo ale równą parke Ratheyon baldwin na pozbycie się .Dlaczego clear top nie mają basu .W utworze kathe melua jest taki fajny niski bas , taki punktowy niskoschodzacy te lampy nie oddały tego w dźwięku .To już chińskie coś niecoś pokazały ale reszta do kitu jest ,więc szukam takiej lampy co mi pokaże jak te utwory rzeczywistości powinny zagrać .
 7. No bardzo ładnie,możesz powiedzieć jaki sposób wykonywałes te kratownice ?
 8. Zakupiłem z allegro lampy ecc82 clear top dla conn .Myslałem że uzyskam mocny i głęboki bas ,i dobrą przestrzeń , a tu okazało się że basu mają mniej niż chińskie ecc82.Tak samo z przestrzenascia w głąb sceny dużo mniej niż z lamp chińskich oryginalnych co siedzą w zmacniaczu cayina.Możliwe że lampy mają słabe parametry bo do drogich nie należały.No to teraz to już sam nie wiem jakich lamp szukać z mocnym basem i dobra sceną w głąb , aby uzyskać dobrą przestrzenosc .Czy może ratheony były by dobre ?.
 9. A jakie lampy ecc83 nos , graja dobrym niskoschodzacym i mocnym basem oraz z dobrą przestrzenią ?.Ktoś coś wie do przdwzmacniacza w zmacniaczu lampowym Caynin Mt-35s ?.
 10. Chialbym zakupić lampki ecc82 parke rca clear top .Co sie mogę spodziewac po ich brzmieniu?Jakie walory , a jakie słabe strony ?.Czy ktoś może mi odpisać brzmienie na wzmacniaczu lampowym w stopniu lamp sterujacych.
 11. Qed silver Special 25 aniversary na wysokie.I qed oryginal na basy.
 12. Trochę czasu , minęło ale zawsze można coś jeszcze poprawić lub poprawiać jak kto woli .Tym razem poszyły kable wewnętrzne.Wymiana na kable qeda.Efekt zauważalny wyraźnie gra czyściej ,wyraznie góra bardziej szczegółowo jakby głośniej , warto wymienić ,bo np: W stosunku do fabrycznych kabli to przepaść .
 13. No też mi się wydawało że za nisko ustawiam 0,35 ,więc z ciekawości chciałem wiedzieć jak u was ,bo trochę blasku brakowało ,a poprawa w porównaniu do chinskich przeogromna , coś mi nie pasowało z tym parametrem ustawienia . Roman ,czyli pan Roman też pracuje w lampy elektronowe.pl
 14. Jestem zadowolony z lamp el-34 tesla, i mam pytanie jaki jest prawidłowy bias dla lam el-34 tesla od O,35 do 0,40 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.