Jump to content

-=EclipsE=-

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodzi ci pewnie o Power Amp Direct w PM8006 ? Android 5 serio ? a co z jakością dźwięku jak to zagrało u ciebie jaki wzmak ?
 2. Jeszcze nie ale brałem to pod uwagę przy jego zakupie. Sam DAC-9 zdecydowanie polecam, jest dynamiczny, neutralny i szczegółowy 😉 Mam podobny pogląd w tej kwestii 😉
 3. Witam ponownie, nie miałem czasu wcześniej odpisać. Wstrzymałem się z zakupem i słucham z Komputera przez USB. Pomyślę nad zakupem i OMNIA S1 wydaje się atrakcyjna 😉 ale czy to zagra lepiej ?
 4. Witam ponownie, nie miałem wcześniej czasu napisać. Wybrałem MA Silver 100 i jestem zadowolony 😉. Zobaczymy jak się sprzęt wygrzeje powinno być jeszcze lepiej 🙂
 5. Jak w porównaniu do NuPrime Omnia S1 zagra WR1 ?
 6. Widzę że KEF LS50 jest w promocji 🙂 ale cały czas chodzą mi po głowie silver 100 od MA 😁 Yb audio nie znam tej marki może ktoś z was ma lub miał i się wypowie
 7. Witam, naprawdę fajnie wyglądają ciekawe jak by u mnie zagrały w porównaniu do np. silverów Preferuję lekko ocieplone i szczegółowe granie a budżet do 5k.
 8. Dziękuję za szybką odpowiedź, czy NuPrime Omnia S1 posiada pilota? jeżeli nie to jaka jest jeszcze alternatywa?. Na pierwszym miejscu stawiam jakość dźwięku, łatwość obsługi i funkcjonalność. Może coś z wyświetlaczem ?
 9. Miałem kiedyś te kolumny i u mnie grały z PM7005 pokój 25m2 i było OK.
 10. Witam wszystkich serdecznie i proszę o pomoc, jakie kolumny podstawkowe kupić do NuPrime DAC-9 + Marantz PM8006 ?, pokój ok.10m2. Myślałem nad MA Bronze 2 lub MA Silver 100. Co myślicie?.
 11. Witam wszystkich serdecznie i proszę o pomoc w doborze odtwarzacza sieciowego do Nuprime DAC-9 + Marantz PM8006. Co myślicie o NuPrime Omnia S1, NuPrime Omnia WR-1 lub Yamaha MusicCast WXC-50 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.