Jump to content

wesol05

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Z kablem zasilającym będzie mniejszy problem Pytanie, wśród jakich głośników wtedy ewentualnie szukać? I jaki amplituner by to sensownie wysterował, żeby jeden głośnik się łączył bezprzewodowa a reszta po kablu?
 2. Zasugerowaliście wyżej, żeby głośnik centralny przestawiać do seansu, i być może nie jest to głupi pomysł. Tylko nie wiem gdzie mógłbym go trzymać jak nie będzie używany. w okolicach ekranu nie będzie szafek czy komody, i stąd moje pytanie: Jest możliwość, żeby kolumny przednie, efektowe i sub były podłączone po kablu, a jako centralnego użyć jakiegoś głośnika bezprzewodowego? Wtedy na codzień on mógłby wręcz grać w innym pokoju, a byłby przenoszony na seanse Nie bijcie jeśli to bardzo zły pomysł. Jeżeli jest taka opcja, to jaki głośnik byście polecali?
 3. Dzięki wielkie za sugestie! apropo zestawu opartego na małych satelitkach - to tam też jest głośnik centralny, mniejszy bo mniejszy ale jest, i tam też będzie problem z umiejscowieniem go (chyba że zmieściłbym go na górze za ekranem, ale nie wiem czy to jest dobry pomysł, co sądzicie?) jeśli nie małe satelitki, to wśród jakich głośników podstawkowych do powieszenia na ścianie mam się rozglądać? Co polecacie?
 4. Dzięki wielkie za odpowiedzi! Natchneliście mnie, przejrzałem forum, i mam następne pytanie Jako że jest to dość małe pomieszczenie (salon z aneksem, samego salonu ~13m2) a dodatkowo umiejscowienie głośnika centralnego jest problematyczne, coraz bardzie skłaniam się do rezygnacji z niego. Co sądzicie o konfiguracji 4.0 monitor audio bronze2 (na uchwytach ściennych po bokach ekranu) + monitor audio bronze fx na tylnej ścianie po bokach kanapy. Jaki ampli by się do tego najlepiej nadał? albo może polecicie jakieś inne monitory i głośniki efektowe (może trochę tańsze, a niewiele gorsze?)
 5. Witam, czy spotkał się ktoś z was z takim rozwiązaniem? W pokoju będzie rzutnik z ekranem, ekran będzie wyjeżdżał na okno balkonowe, więc nie za bardzo jest możliwość postawienia głośnika pod ekranem. Zastanawiam się czy coś takiego ma sens, czy są takie uchwyty i jaki uchwyt wybrać? Z góry dziękuję za wszelką pomoc, Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.