Jump to content

bomarek

Użytkownicy
 • Content Count

  818
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zbudowałem dla siebie taki wzmacniacz. Jako, że lubię eksperymentować we wzmacniaczu mogę stosować w celach porównawczych różne lampy mocy. W aktualnej konfiguracji pracuje jako lampa mocy 6550 ale można ją zamienić na 6S4S bez ingerencji we wnętrznościach wzmacniacza. Po podmianie pcb lamp mocy można słuchać lamp 300B i 2A3, tutaj niestety trzeba zmieniać napięcia żarzenia i anodowe. Transformatory głośnikowe to James JS 6123HS Zasilacz taki jak na Twoim schemacie. Myślę ze warto eksperymentować, co do brzmienia nie wypowiem się bo moje uszy już stare 🙂
 2. bomarek

  DAC - PCM56, PCM61.

  Mam płytki i trochę rzeczy które zakupiłem ale nie chce mi się już składać następnego DAC_a. Kto będzie pierwszy na priva będzie mógł kupić płytki.
 3. Mam ale zmontowaną i przetestowaną. [Hidden Content]
 4. Mogę Ci pomierzyć lampy, napisz na priva to się umówimy.
 5. Jakie lampy chcesz sprawdzić.
 6. bomarek

  Sprzedam/kupię

  Może ktoś się skusi, warto 🙂 [Hidden Content]
 7. Cena za DAC jak w opisie bez Amanero 400zł z wliczoną przesyłka paczkomatem. XMOS nowa cena 150 zł także z przesyłką paczkomatem.
 8. bomarek

  Sprzedam/kupię

  Ostatnia obniżka na 3300 zł.
 9. Mam do sprzedania zmontowaną i uruchomioną tą płytkę.
 10. Mam preamp na PGA2310, projekt z forum: [Hidden Content] Wyświetlacz OLED 2x16.
 11. bomarek

  Sprzedam/kupię

  Mam E182CC Mullarda że zbiorczego opakowania.
 12. bomarek

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam za 3500zł, to cena podzespołów użytych do zbudowania wzmacniacza, w zestawie także pilot zdalnego sterowania gratis 🙂
 13. Ja aby mieć Atmosa kupiłem sobie Nvidia Shield 2019, wszystko działa bezproblemowo. Mam Denona AVR-4300 w którym trzeba ustawić dekodowanie Atmosa. A jak to zrobić, wystarczy poczytać instrukcję amplitunera. Wiedza zdobyta samodzielnie bardziej cieszy i lepiej się utrwala.
 14. Gdyby JarekC nie miał PCB matrycowego wyświetlacza to mam zmontowane dwie sztuki.
 15. bomarek

  Sprzedam/kupię

  Wzmacniacz na na lampach 6550 push pull szuka nowego właściciela, stoi na szafie i się nudzi 🙂 Posiada wbudowany sterownik zdalnego sterowania by JarekC który umożliwia także pomiar prądów(bias) lamp mocy bez używania zewnętrznego miernika. Do regulacji tych prądów służą służą potencjometry dostępne przez otwory wentylacyjne lamp mocy. Transformatory głośnikowe i sieciowy wykonane przez p. Ogonowskiego na rdzeniach EI108. Zamiast klasycznego potencjometru zastosowałem układ PGA2310 do regulacji głośności, ale bez problemu można zainstalować potencjometr z silnikiem. Transformator sieciowy ma dwa uzwojeniana które zasilają dwa niezależne napięcia anodowe. Obudowa wykonana z płaskowników i blachy aluminiowej o grubości 4 mm. Wzmacniacz wykonałem samodzielnie, pcb także zaprojektowałem i wykonałem samodzielnie metoda termo transferu. Boki wykonane z drewna dębowego. Duże zdjęcia wzmacniacza widoczne pod tym linkiem: [Hidden Content] Cena za wzmacniacz 4500zł. ODBIÓR TYLKO OSOBISTY!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.