Jump to content

osiek

Użytkownicy
 • Content Count

  804
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na razie się nie denerwuj. Może iść innym samochodem wiec może być rozjazd w skanowaniu. Denerwować się będzie trzeba jak dwie będą w doręczeniu a trzecia bez śladu. Trochę mam do czynienia w pracy z wysyłkami kurierskimi za granice i różne już dziwy widziałem :) zazwyczaj kończy się wszystko dobrze.
 2. Tych centrów dystrybucyjnych to jest już kilka w Polsce. Pod Wrocławiem był chyba pierwszy, chwile potem Poznań, nie wiem czy gdzieś w okolicy Szczecina tez nie ma.
 3. A robią obróbkę ścianki tylnej? W modushopie polskim o tyle wygodnie ze robią (pominę tu cene) a na upartego pójdę na spacer i odbiorę u nich.
 4. Dobra. Ja patrzę na 285, ty piszesz o 385 a to robi różnice :) 285 za ile by była?
 5. To nie za wielka różnica w stosunku do polskiego modushopu, chyba ze w tej cenie masz górna i dolna płytę perforowana.
 6. Tez poważnie o tej obudowie myśle, z tym ze góra i dół na pewno płyta z otworami. Montaż w pionie tak jak piszesz z radiatorami. Plus obróbka tylnej ścianki. Jeszcze jakby się dało przedni panel z montażem bez widocznych śrób to byłoby git. Ale takie przednie panele to chyba tylko 2U a nie 3U. Jak będziesz zamawiać to daj znać co gdzie jak i za ile. Ja potrzebuje jedna sztukę.
 7. Duży wybór radiatorów ma piekarz.pl, również cięte z metra.
 8. Jakbyś opisał różnice miedzy brzmieniem NCore a IcePowera?
 9. Moje dzisiaj dotarły do WER Warszawa
 10. Masz na myśli ghentaudio? Kupowałem, po chyba dwóch dniach, może trzech dostałem nr przesyłki. Weź pod uwagę ze mieli tam niedawno swój Nowy Rok. Świętowali chyba dobpoczatku lutego. Teraz ze względu na koronawirusa maja ograniczenia i nie wysyłają do 10 lutego. Jest o tym komunikat na stronie.
 11. Ad 1 malina u mnie chodzi bez wyłączania od wakacji i ma się dobrze. Ad2. Nie mam zdanych radiatorów ani chłodzenia aktywnego, ba siedzi na niej trzypłytkowy DAC, który się grzeje i nie robi to żadnego wrażenie na Malinie. Generalnie wyłączanie Maliny jest upierdliwe jeśli nie zrobisz do niej wyłącznika podobnego do tego w pecetach czyli takiego co najpierw zamknie system a potem odłączy zasilanie.
 12. Zaczynam się zastanawiać czy nie odwrócić montażu modułu do radiatora i zrobić obudowę w stylu Musicala A1
 13. Jak bardzo i co się tak grzeje? Ta płyta aluminiowa od spodu czy jakieś elementy na gorze?
 14. 1. M3000GT 1szt. ----- potwierdzone ----- kasa nie przelana hmm pewnie trzeba będzie go pominąć [emoji6] 2. mone 1szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- 3. Lok 3szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- 4. LunaticAllegro 1 szt ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- 5. pingwing 1 szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- odebrałem 6. bebzun 1szt. ----- 7.freedi 1szt. ----- potwierdzone ----- kana na koncie______DZIĘKI ----- wysłane ----- 8. osiek 1 szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- odebrane 9. mihau_r 1 szt ----- potwierdzone ----- kasa na koncie______DZIĘKI ----- wysłane ----- 10. piorasz 1 szt ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- odebrane. 11. ahaja 1szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- 12. klinek 1szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- 13. tomekmad 1 szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- 14. Mateusz Wielgos 1 szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- 15. bogdan 1 szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- 16. luckyguliver 1szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- czeka na decyzję 17. GNAKED 1szt. ----- potwierdzone ----- kasa na koncie ----- wysłane ----- Dzięki za organizację. Kurier nie zagubił a i trafiła minusie wersja nieupychana młotkiem ze zdjęcia. Mechanicznie wyglada ok, na podłączenie elektryki trochę poczeka az przyjdą kabelki z Chin Co masz podłączone przed IcePowerem? Jakiś przedwzmacniacz?
 15. Co do zasady podobnie tylko nie 20 a 23% bo tyle jest VATu w PL, nie wiem czy na obudowy jest jakaś stawka celna, plus x pln za obsługę celna (może być firma kurierska albo Poczta Polska, albo jakaś agencja celna)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.