Jump to content

osiek

Użytkownicy
 • Content Count

  882
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zły człowiek jesteś ;) tyle dobra wyprzedawać akuarat jak co innego mam na celowniku. Muszę jakiś preamp sobie sprawić.
 2. Czy naprawdę musicie rozwalać przepychankami, w dodatku nie na temat, jeden z nielicznych merytorycznych wątków na tym forum? Załóżcie sobie wątek na temat kabli i tam się spierajcie czy maja wpływ czy nie.
 3. Mariusz bo to złe forum było ;) a tak serio temat ciekawy, jakby się jeszcze dało z tego zrobić aktywne zwrotnice pozbywając się pasywnych z kolumn.
 4. Czy ktoś uzywa z Was maliny z Volumio jako odbiornika Sygnału Bluetooth? Chciałem sobie podłączyć nowy TV po BT do Maliny. Paruje się, sygnał idzie, malina gra i jest ok, tyle ze przez jakieś 15 minut. Potem malina jakby gubiła sygnał. Tv pokazuje, że malina podłączona, ale malina niema. Rozłączenie, ponowne połączenie nic nie daje, jedynie parowanie na nowo pomaga na kolejne 15-20 minut. Ktoś ma pomysł w czym leży problem? Volumio ( abonament Virtuoso), malina jakoś sprzęt (Raspberry 3B) czy TV (Sony z Androidem). Obstawiałbym tu raczej jakiś problem sprzętowy z malina tylko czy słusznie?
 5. A kable/zworki do terminali dobrze dokręcone były?
 6. Grandy były później nie Red Series. Cała seria Grand to raczej była współczesna serii x70. Oczywiście pozycjonowana jeszcze wyżej.
 7. Nie odczuwam problemu z uruchamianiem. Po prostu jest cały czas włączona.
 8. Ale po co po BT? Są rozwiązania, żeby malina grała sama Tidala a nie tylko odbiornik sygnału BT.
 9. Po czym? Cyfsze?? DAC zamienia ci sygnał cyfrowy na analogowy wiec na wyjściu masz sygnał analogowy a nie cyfrowy.
 10. Tylko po co streamowac z telefonu przez Bluetooth?
 11. Zakładam, ducky to efekt „niesforności” słownika. Malina nie przewyższa żadnych DACow. Jej wyjście analogowe jest marne. Za to Malina jako komponent razem z nakładka to trochę inna rozmowa a jakość na wyjściu analogowym zależy w głównej mierze od zasilania jak i samej nakładki. A te mogą być różne. Upraszczając przyczyniająca się do tworzenia mitów. Szkodliwych mitów.
 12. Te kości nie maja wejścia USB wiec pozostaje Ci i2s.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.