Jump to content

osiek

Użytkownicy
 • Content Count

  760
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardziej kwestia ustawień routera i systemu z którego korzystasz na komputerze, telefonie itp a nie volumio. Na iOS volumio.local na androidzie nie działa. Ofc w tej samej sieci, żeby nie było :)
 2. Wiem, mam taka. Sprawuje się ok, choć wyglada hmm nieco inaczej niż reszta klocków ;)
 3. Rzuć linkiem jak znalazłeś coś porządnego. Tez mam Katane (tyle, ze SQ) i gdzieś w głowie tli się wrzucenie całego tego tałatajstwa w jakaś normalna obudowę.
 4. Po co się bawić w partycje? Masz otagowane pliki? Jeśli tak to nie ma problemu, będziesz widział bibliotekę z podziałem na artystów/płyty. Jeśli nie to warto zrobić. Miejsce gdzie leży plik przestaje mieć znaczenie. Co do grzania. Mam 3 z DACiem włączona 24h/dobę i nie odczuwam problemu (bardziej DAC się grzeje ale tez bez przesady) 4 ponoć bardziej się grzeje ale z tego co można przeczytać wielkiej tragedii nie ma, wystarcza Ci radiatory.
 5. Komputerowa aplikacja Tidala nie ma opcji sterowania z telefonu. Albo zostaje Ci sterowanie całym komputerem, np zdalny pulpit, albo użyć alternatywnego oprogramowania. Sterowanie muzyka to już zależy jakiego oprogramowania używasz.
 6. Może jakbyś napisał w jakim mieście to ktoś by się odezwał? Nie, nie mam digiOne. W szufladzie leży digi+ pro.
 7. Nie tyle wyjście co można z tych płytek wyjść z I2S (zreszta nie tylko z tych).Bez lutownicy się nie obejdzie. Nie kojarzę płytki która by miała i2s po HDMI.
 8. Przez HDMI nie. Musisz kombinować z kabelkiem. W dodatki gola malina nie ma któregoś składowego sygnału I2S.
 9. osiek

  WiFi audio

  AptX to 384kb/s, aptX HD to 576 kb/s. CD to „trochę” więcej danych. Inna kwestia czy ktoś to w danej konfiguracji sprzętowej i lokalowej usłyszy, ale nie mnie to osadzać ani Tobie.
 10. osiek

  WiFi audio

  Bluetooth nie przepuści Ci pełnego pasma 16/44
 11. osiek

  WiFi audio

  Nie wiem. RDAC KW jest do kupienia zapewne za jakieś 800 albo i mniej.
 12. osiek

  WiFi audio

  np Arcam rDac KW. Ma dongiel USB, który wspinasz do kompa a DAC podpinasz do wzmacniacza. DAC jest widziany w systemie jako karta dźwiękowa. Łączność bezprzewodowa.
 13. Nie, +/- 15V nie mam. Wcześniej grałem z hifiberry digi+ pro i rDac. RDac kurzy się w szufladzie ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.