Jump to content

osiek

Użytkownicy
 • Content Count

  744
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodałbym jeszcze żeby to nagranie było z tego samego masteringu/wydania. Płyta płycie tez nierówna w obrębie jednego tytułu(notabene na płycie CD tez są pliki ;) )
 2. Skup się na tym co wychodzi z DAC a nie co do niego wchodzi, oczywiście powyżej pewnego minimum. Wg mnie lepiej mieć 16/44 z fajnym stopniem analogowym z brzmieniem, które nam psuje niż magię cyferek w MQA ze brzmieniem, którego nie akceptujemy. Jeśli odpowiada Ci brzmienie Myteka, Lumina to traktuj MQA jako dodatek, jeśli brzmienie Chorda Cu bardziej pasuje to po co zmieniać? ;)
 3. Po co Ci czytnik kart? Wg mnie jest on Ci zbędny.
 4. Rozbebeszyc i wrzucić wszystko do jednej obudowy.
 5. Tez się nad nim zastanawia. Botland szacuje cene na poziomie 750-800pln i dostawę za ok. 8-12 tygodni. Pewnie będą w Botlandzie, chyba maja dość dobre układy z Allo
 6. Nie miałem styczności z Signature wiec nie wiem. Czego się nie da czytać? Wątku? Da się, tylko trzeba poświecić trochę czasu. Opinie o Signature tez są.
 7. Karta muzyczna robi to samo co DAC: zamienia sygnał cyfrowy na analogowy. Wiec jeśli z maliny wychodzisz wyjściem cyfrowym to karta tu nie ma nic do roboty. Ale malina z wyjść cyfrowych ma tylko USB (mam na myśli zastosowanie audio) wiec jeśli chcesz coaxialne lub optyczne to i tak musisz kupić kartę/hat/nakładkę z takowymi wyjściami. PS naprawdę dużo bys zyskał czytając ten wątek od początku. Wiem trudne zadanie i czasochłonne ale naprawdę warto.
 8. Jeśli chodzi o Tidala to tez polecam volumio w wersji płatnej (MyVolumio). Chyba najlepiej wypada jeśli chodzi o stabilność/wygodę. Miałem LMS z max2play i było mocno średnio (delikatnie mówiąc). Volumio z wtyczka serwera upnp było zdecydowanie lepiej, choć tez bywaly czasem jakieś problemy. Z MyVolumio praktycznie nie mam problemów. Cały czas mam na myśli stabilność i wygodę. Malina robi u mnie wyłącznie za grajka do Tidala (przynajmniej na razie).
 9. Może dlatego, ze malina nie ma analogowych wyjść RCA? Nie pomyślałeś o tym? Jakość dźwięku będzie zależała od tego jakiego DACa podepniesz.
 10. To ustawiłbym Direct, po co obciążać malinę dodatkowo.
 11. Resampling na off. Co do DSD to zależy czy słuchasz takich plików i jakie przyjmuje NuPrime.
 12. Tez daleko a chętnie bym posłuchał soekrisa i porównał z Katana.
 13. Jakby ktoś chciał mieć firmowy zasilacz od Allo https://www.allo.com/sparky-eu/shanti.html Cena wydaje mi się przesadzona, ale może mam racje i wydaje mi się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.