Jump to content

osiek

Użytkownicy
 • Content Count

  842
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Słyszałem z EL34, 6L6, KT88, 813 (o ile dobrze pamietam cyferki). Z kazda inaczej, ale dobrze. Najsłabiej radził sobie Musical A2 chociaż co dziwne A1 lepiej sobie poradził. Dobrze grały z Arcamem Delta 290, Coplandem CSA8.
 2. Wszystko zależy od pomieszczenia i akustyki. Dawno dawno temu kumpel miał w 12-14 i było ok. Przeniosłem do siebie do ok 20/3,3m h i w jednym ustawieniu było kiepsko. Po przeniesieniu na przeciwległą ścianę było OK.
 3. Pierwszym systemem z jakiego korzystałem na malinie był max2play z LMS (używałem tylko do Tidala) i były takie/podobne kłopoty: na albumie nie wyszukiwało wszystkich utworów, nie wyszukiwalo wszystkich płyt danego artysty itp. Przesiadłem się na Volumio najpierw z wtyczka serwera upnp a potem MyVolumio.
 4. Ostatnia cena Dali 450 to 3750, być może potem dobiły do 4tys. Chwile później już były 470 za 5200 obiór dobrze kojarzę.
 5. Nie ma czegoś takiego jak czwarta piosenka w folderze. Żeby być czwarta musi być posortowana wg jakiegoś klucza. Dlatego powszechnie używa się tagów i playlist.
 6. Co rozumiesz przez „jak w folderze”? To co widzisz w folderze jest sortowane według któregoś z parametru jak nazwa, wielkość, data utworzenia itp
 7. Co rozumiesz przez DAC nie widzi? Masz ustawione wyjście audio na HiFiberry?
 8. @bitwise jak oceniasz preamp Pass B1 Nutube?
 9. Podłączę się z pytaniem o laminat grawerski. Jak chcesz go przymocować do korpusu obudowy? Gdzieś w głowie mi świta złożenie integry (zupełnie co innego niż Leben) ale dumam nad wizualna strona obudowy. Laminat ma zaletę, ze jest w miare tani i dość łatwo osiągnąć fajny efekt wizualny. Nie wiem tylko jak „ugryźć” montaż do chasis/przedniej ścianki.
 10. [Hidden Content] Widzę ze nie maja w tej chwili. Podpytaj kiedy będą mieli.
 11. Odpisał mi dość szybko, ze nie. Niestety. :(
 12. A nie masz aktywnej regulacji głośności ustawionej na 0 aby przypadkiem? Edit widzę ze już się wyjaśniło :)
 13. Kabel pozwoli ci podłączyć fizycznie ale żeby DAC był widziany i zadziałał potrzebny Ci Apple Camera Kit Connection.
 14. wystarczy użyć Apple camera kit connection i masz wyjście USB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.