Jump to content

osiek

Użytkownicy
 • Content Count

  709
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. A dalej jak szło w kolejnych generacjach?
 2. Mam takie trochę historyczne pytanie: jak była ciągłość modeli wzmacniaczy Arcama z linii Delta? Była Delta 90.2, następca to 290 zastąpiony przez Alphe 9 a potem?
 3. osiek

  Klub Tidal

  Widocznie oba konta pochodzą z różnych rynków np polski i meksykański. Dostępność albumów różni się od rynku.
 4. A jesteś zalogowany do MyVolumio? Ewentualnie wyłoguj się, zaloguj ponownie.
 5. Nie wiem czy powerbank będzie dobrym źródłem zasilania. Siedzą tam przetwornice a te, jak wieść gminna niesie, nie są za bardzo pożądane w audio. Ale sprawdzić możesz
 6. Przede wszystkim to wstaw cały sprzęt do nowego pomieszczenia, pobaw się z ustawieniem a potem ewentualnie szukaj „dziury w całym”.
 7. Czy ja wiem czy to taki minus? Jak dla mnie to zaleta :)
 8. @rucia1: Taki mały OT: na którym NASie masz zainstalowanego roone core?
 9. Tak z ciekawości: po co Ci obraz na TV?
 10. DAC zewnętrzny będzie lepszy albo gorszy. Na początek kup HiFiberry DAC+ Pro i Allo Boss. Podobnej klasy DACi o nieco odmiennej charakterystyce. Wybierzesz bardziej Ci pasujący. Jak za pol roku będziesz chciał wymienić na lepszy to sprzedasz, ale już będziesz miał wiedzę. Stracisz niewiele. Będziesz miał już teraz grające źródło a DACa zewnetrznego będziesz mógł pożyczyć np ze sklepu.
 11. Kupiłem w Botlandzie Katane za mniej niż 1000 złotych na początku tego roku. Ja? Chyba pomyliłeś osoby? ;) Poza tym lepsze wg kogoś nie oznacza lepsze dla nas. Bo ta lepszosc jest nieokreślona i często oceniamy przez własne preferencje. Zwłaszcza produkty na podobnym poziomie technicznym.
 12. Błyskawica sygnalizuje Ci problem z zasilaniem.
 13. Przede wszystkiem nie myl pojęć cinch i coaxial i nie utozszamiaj ich z rodzajem sygnału. Wyjście coaxialne to tez Cinch czyli inaczej RCA. To tylko fizyczna postać złącza. Jaki sygnał będzie to inna sprawa. Lepiej posługiwać się pojęciami analogowe/cyfrowe. Co u Ciebie zagra lepiej? Nie mam pojęcia. Na początek kup malinę i podłącz po USB do wzmacniacza o ile masz taka możliwość. Jak nie to kupując przez net masz 14 dni na zwrot. Kupujesz digi+ pro , DAC+ pro, Allo Boss, Digi One i porównujesz (chyba wszystko dostaniesz w Botlandzie). Co ci pasuje zostawiasz a resztę odsylasz. Tak to widzę. Przynajmniej ja bym tak zrobił. Będziesz miał wtedy najlepsze porównanie i najlepsza wiedzę co Ci odpowiada.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.