Jump to content

osiek

Użytkownicy
 • Content Count

  820
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by osiek

 1. Słychać trochę podobieństwo do klasy A (gdzieś nawet mignęła mi informacja ze SQ ma stopień wyjściowy w klasie A). Generalnie brzmienie raczej po cieplej stronie, barwne. Szczegółowość raczej wynika ze średnicy niż z analitycznej góry. Bas dość głęboko schodzi (głębiej niż w rDac z tego co pamietam). I stereofonia potrafi zadziwić, może gra trochę bardziej w kierunku słuchacza (takie pol planu do przodu). Jak brałem Katane to poczytałem różne opinie o suchości i analityczności DACow na Sabre. Tu tego nie słyszę. Raczej określiłbym jako muzykalne i barwne. W porównaniu to Arcam grał bardziej technicznie, analitycznie, choć tak naprawdę to tak źle z nim nie jest.
 2. Wg mnie tak. Trochę gdzie indziej akcenty stawiane ale w ogólnym rozrachunku wg mnie jest to lepsze granie.
 3. Znudzić się nie znudziła ;) na Katane przesiadłem się z Arcama rDaca. Nie wiem co w tej chwili jest na rynku z lepszych nakładek. Przed zakupem zastanawiałem się nad płytka z Audiophonics ale pojawiła się Katana w Botlandzie to kupiłem żeby przetestować i jak coś to oddać ale została. Allo od jakiegoś czasu zapowiada DACa który ma być na poziomie Katany.
 4. Katany już nie będzie dostępnej nowej. Allo przyznało się, ze trochę przerósł ich projekt od strony produkcyjnej i szykują coś nowego. Mam Katana ze stopniem wyjściowym SQ. Fajny DAC.
 5. Skoro chce mieć to dlaczego nie? I na tym powinna skończyć się dyskusja.
 6. Ale robszym ma a to na jakiego post odpowiedziałeś po co. To masz odpowiedz.
 7. Może i wystarczy tylko jak odległości miedzy serwerem, NASem a sprzętem audio jest liczona w metrach i to nie tych pojedynczych a powyżej 10 to co zrobisz?
 8. Super. Jakiś czas temu rozmyślałem o płycie/redukcji ale nie wpadłem na to, żeby wykorzystać ja jako element mocowania do podłoża w pionie (i jakoś porzuciłem pomysł). Wykonanie super!
 9. Mam pytanie dobrych, którzy montowali radiator do modułu: używaliście jakiejś pasty termoprzewodzącej? Jeśli tak to jakiej? I drugie pytanie: szukam pomysłu na estetyczny montaż w pionie modułu z radiatorami w pionie. Nie mam pomysłu na jakieś uchwytu, którymi możnaby złapać. Jedynie co na razie to mocowanie katownika do ostatniego zebra radiatora.
 10. Bez sensu. Po co Ci wtedy AirPort Express. Nic więcej Ci nie da niż router, który masz. Chyba ze z AE wyjdziesz optykiem- to chyba jedyny przypadł, gdzie zastosowaniem AE da Ci rozszerzenie funkcjonalności. Podłącz CA skrętka do routera, iPhone w tej samej sieci i będzie działać. Jeśli nie działa to coś jest nie tak z ustawieniami sieci/urządzeń a nie w urzadzeniach sieciowych.
 11. Tak, o ile CA będzie w tej samej sieci.
 12. W końcu podłączyłem. Bardziej, żeby sprawdzić czy działa, czy jest sprawny. 4h minęło nawet nie wiem kiedy. Ma potencjał, oj ma :)
 13. Mógłbym zaproponować Allo Katana ale już chyba nie jest dostępna. Czy najlepsza tego nie wiem, ale dobra. Znacząco lepsza od HiFiberry DAC (z plusem i pro) czy Allo Boss. Oczywiście jeśli mowa o DACu w formie nakładki na malinę.
 14. Na razie się nie denerwuj. Może iść innym samochodem wiec może być rozjazd w skanowaniu. Denerwować się będzie trzeba jak dwie będą w doręczeniu a trzecia bez śladu. Trochę mam do czynienia w pracy z wysyłkami kurierskimi za granice i różne już dziwy widziałem :) zazwyczaj kończy się wszystko dobrze.
 15. Tych centrów dystrybucyjnych to jest już kilka w Polsce. Pod Wrocławiem był chyba pierwszy, chwile potem Poznań, nie wiem czy gdzieś w okolicy Szczecina tez nie ma.
 16. A robią obróbkę ścianki tylnej? W modushopie polskim o tyle wygodnie ze robią (pominę tu cene) a na upartego pójdę na spacer i odbiorę u nich.
 17. Dobra. Ja patrzę na 285, ty piszesz o 385 a to robi różnice :) 285 za ile by była?
 18. To nie za wielka różnica w stosunku do polskiego modushopu, chyba ze w tej cenie masz górna i dolna płytę perforowana.
 19. Tez poważnie o tej obudowie myśle, z tym ze góra i dół na pewno płyta z otworami. Montaż w pionie tak jak piszesz z radiatorami. Plus obróbka tylnej ścianki. Jeszcze jakby się dało przedni panel z montażem bez widocznych śrób to byłoby git. Ale takie przednie panele to chyba tylko 2U a nie 3U. Jak będziesz zamawiać to daj znać co gdzie jak i za ile. Ja potrzebuje jedna sztukę.
 20. Duży wybór radiatorów ma piekarz.pl, również cięte z metra.
 21. Jakbyś opisał różnice miedzy brzmieniem NCore a IcePowera?
 22. Moje dzisiaj dotarły do WER Warszawa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.