Jump to content

woza

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodziło mi o dźwięk, oczywiście
 2. Ok. Pytanie odnośnie nowego IFi Neo DSD, jestem ciekaw różnicy względem IFi micro DSD .
 3. Zależy który, DSD micro BL nie ma ładowany jest przez USB
 4. Jaki kabel USB polecasz i jak spisuje się USB 2.0 z IFi micro DSD ?
 5. Czyli chcesz powiedzieć, że nie ma znaczenia okablowanie w audio? I będziesz tej tezy bronił? Nie wierzę, że to czytam. Nigdy nie słyszałeś różnicy przy zmianie okablowania? Tych zasilających, USB, słuchawkowych itd ? Ja w to po prostu nie wierzę, jaja sobie robisz (a chodzi przecież także o nowych którzy się zastanawiają)
 6. Szok i niedowierzanie. Czy to jest forum ludzi kochających muzykę i szukających najlepszych możliwych rozwiązań w tym zakresie? Czy jakaś piaskownica dla przedszkolaków? Jeden wielki niesmak. Ci którzy nie słyszą różnic po zmianie okablowania krzyczą, że nie słyszą i że to bzdury, haha itp. Oni szczycą się tym, że nie słyszą na forum audio? Naprawdę? Może powinni jednak stulić uszy i zająć się czymś innym tak po prostu bez żadnej złośliwości. Pozdrawiam słuchaczy.
 7. Witam, chciałbym dowiedzieć się czy jest uzasadnione dokupić do ifi dsd micro bl który posiadam wzmacniacz ican se, czy to nie ma sensu i nic spektakularnego jeśli chodzi o dźwięk nie zyskam ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.