Jump to content

woza

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by woza

 1. Chodziło mi o dźwięk, oczywiście
 2. Ok. Pytanie odnośnie nowego IFi Neo DSD, jestem ciekaw różnicy względem IFi micro DSD .
 3. Zależy który, DSD micro BL nie ma ładowany jest przez USB
 4. Jaki kabel USB polecasz i jak spisuje się USB 2.0 z IFi micro DSD ?
 5. Czyli chcesz powiedzieć, że nie ma znaczenia okablowanie w audio? I będziesz tej tezy bronił? Nie wierzę, że to czytam. Nigdy nie słyszałeś różnicy przy zmianie okablowania? Tych zasilających, USB, słuchawkowych itd ? Ja w to po prostu nie wierzę, jaja sobie robisz (a chodzi przecież także o nowych którzy się zastanawiają)
 6. Szok i niedowierzanie. Czy to jest forum ludzi kochających muzykę i szukających najlepszych możliwych rozwiązań w tym zakresie? Czy jakaś piaskownica dla przedszkolaków? Jeden wielki niesmak. Ci którzy nie słyszą różnic po zmianie okablowania krzyczą, że nie słyszą i że to bzdury, haha itp. Oni szczycą się tym, że nie słyszą na forum audio? Naprawdę? Może powinni jednak stulić uszy i zająć się czymś innym tak po prostu bez żadnej złośliwości. Pozdrawiam słuchaczy.
 7. Witam, chciałbym dowiedzieć się czy jest uzasadnione dokupić do ifi dsd micro bl który posiadam wzmacniacz ican se, czy to nie ma sensu i nic spektakularnego jeśli chodzi o dźwięk nie zyskam ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.