Jump to content

papageno

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Days Won

  10

papageno last won the day on May 21

papageno had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

10838 Dziesięciotysięcznik

Audiostereo

0

Bocznica

10838

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A przed czym chroni? Klechy święcą wszystko dookoła, a nie widać specjalnego efektu.
 2. Kadry przede wszystkim :)))))
 3. Nowoczesność przyszła. "W kościołach stanęły automaty z wodą święconą" Gdzie? W Tarnobrzegu. "Jeden automat z wodą święconą kosztuje aż 1100 złotych. Ponieważ w Tarnobrzegu jest dziesięć parafii, łączny koszt maszyn wynosi aż 11 tys. zł. Tak wielki wydatek wywołał oburzenie wśród mieszkańców, którzy uważają, że istnieją ważniejsze cele". [Hidden Content] Teraz kolej na automat z hostią połączony z terminalem płatniczym.
 4. Taki sutannowy Wallenrod.
 5. De facto nim jest. Nakazuje na kogo głosować, kogo potępiać, za kogo się modlić. I jeszcze twierdzi, że bóg tego wymaga, że to boga uraduje. Nie wiem jak mu się odpłaci bóg, wiem jak mu się odpłaca PiS.
 6. Pisiory na kolana i dziękować bogu. To wasz obowiązek. Za co macie dziękować? Pan Jędraszewski to wyjaśnia:' "To wątek bardzo osobisty. Ale my wszyscy jako wspólnota, wspólnota Kościoła, żyjąca nauką Chrystusa, mamy prawo, by dziękować za to życie śp. pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego i pana prezesa w kategoriach ludu Bożego, który cieszy się, że w nim od tylu lat są, żyją takie osoby. To nasz obowiązek dziękować Panu Bogu za nich. Mamy także obowiązek dziękowania za dar ich życia dla Polski – powiedział metropolita krakowski". [Hidden Content],79cfc278
 7. PiS uczynił z chamstwa cnotę, toteż tutejsi zaczadzeni są z siebie dumni.
 8. Kolejny pisiarski niechluj, który nie jest w stanie niczego poprawnie napisać i edytować. Skąd centrala ich bierze?
 9. W domenie chamstwa pisiaki nie maja sobie równych.
 10. No to niech sobie ulży, lepiej będzie spał i może pani Pawłowicz mu się przyśni.
 11. Wyborcza. Pisdraki kryć się! "Wątek "rosyjskiego ataku" całkowicie upada. To wewnętrzna sprawa środowiska Dworczyka - pisze "Wyborcza", powołując się na swoje źródła. Osoba odpowiedzialna za wyciek danych z konta szefa KPRM najwyraźniej chciała zaszkodzić ministrowi. - Najprawdopodobniej doszło do jakiegoś konfliktu, niekoniecznie na tle politycznym - dodaje informator "GW". Czyżby w konserwatywnym środowisku, przywiązanym do tradycji, karmiącym się wartościami, ktoś jednak wobec kogoś nie był dostatecznie monogamiczny? [Hidden Content],79cfc278
 12. Jemu wolno. On jest zaprogramowany na podwójne standardy. Spróbuj tknąć jego rodzinę. Lament i trwoga rozleje się po forum strumieniem, o jakim pan Trzaskowski może tylko pomarzyć.
 13. Bzykanie zwierząt wcale nie jest oznaką postępu i nowoczesności, jak pisdraki usiłują to przedstawić. Sodomia to bardzo stary wynalazek. Więc powrotu do sodomii należy się spodziewać u nich. Pisdraki są przecież tak bardzo przywiązani do tradycji, tacy konserwatywni są.
 14. Nie, bo szybko się okaże, że komputer z wtyczką w kontakcie zastąpi Największego Stratega Wszechpolski i Wszechczasów.
 15. Jeżeli wątpliwe zachowania odgrzebywanych postaci polskiej polityki mają usprawiedliwiać obecne pisafery, to wg pisdrackiej logiki należy usprawiedliwić zbrodnie UB, bo przecież NKWD i Gestapo popełniło ich więcej. Taki jest świat pisdraków i tylko ostry behawior jest w stanie to zmienić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.