Jump to content

papageno

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

papageno last won the day on July 10

papageno had the most liked content!

Community Reputation

2804 Audioholik^3

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Skąd tu się bierze tyle bezmyślnego szmatławego k**estwa?" Widzisz, takie szmaty jak ty były są i będą. Zawsze się gdzieś znajdą.
 2. Dodaj do tego Samorządową Kartę Praw Rodziny i takiegoż rzecznika na każdym szczeblu administracji i będzie 3I- inwigilacja, indoktrynacja, inkwizycja. Zresztą program już ruszył, na razie bez stosów.
 3. Samorządowa Karta Praw Rodzin. "Aby prawidłowo realizować na poziomie samorządowym prawa rodzin, konieczne jest powołanie Rzecznika Praw Rodziny oraz stworzenie samorządowego systemu zgłaszania naruszeń praw rodziny. Rzecznik powinien monitorować przestrzeganie praw rodziny przez instytucje samorządowe, w tym szkoły, oraz interweniować w sytuacjach, gdy dochodzi do ich naruszenia. Rzecznik może prowadzić infolinię lub skrzynkę kontaktową umożliwiającą przesyłanie zgłoszeń. Powinien także informować rodziny o przysługujących im prawach". W Polsce jest ok. 2477 gmin, 380 powiatów, 16 w
 4. Banda Pike'a Bishopa rabuje bank
 5. Powinni się nazwać Psyche i Soma. Też PiS.
 6. Ja myślałem, że dehumanizuje miłość do pisu. Jeśli będziesz wiedział jak czują zwierzęta, nie będziesz ich hodował i się odczłowieczysz.
 7. Ojojoj. Przez wiele lat w dzieciństwie i wczesnej młodości spędzałem wakacje we wsi przy linii kolejowej Rejowiec-Hrebenne. W Zamościu ówcześnie były wielkie zakłady mięsne. Dzień w dzień jechały pociągi z kilkunastoma wagonami chłodniczymi. Mrozili wódkę?
 8. Nareszcie. Może to będzie koniec z konkubinatami i rozwiązłością seksualną? "Aby każde małżeństwo było sakramentalne, a jak największa liczba dziewcząt i chłopców rozpoczynała życie seksualne po ślubie" [Hidden Content]
 9. Czołgania Mitsubishi ciąg dalszy: "Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Terleckiego prezes PiS zostanie członkiem Rady Ministrów w randze wicepremiera. Ma podlegać mu bezpośredni nadzór m.in. nad ministrem sprawiedliwości". Bardzo mi się taka propozycja podoba. Czuć na sobie oddech prezesa przez całą dobę, nie być pewnym, kto z niby lojalnych zacznie prezesowi donosić (jeszcze bardziej), być pod argusowym okiem wodza. Bezcenne. Z punktu widzenie psychofizjologii jest to zamiar bezbłędny. Jeżeli tak się stanie. No i jeśli nie pojawi się jakiś Hermes. b5cf812f10290b8316f5f77f
 10. Czy zabawa Polską już się skończyła? Klocuszki z powrotem w pudełeczku? Kto dostał Misia? Tyle bałaganu , żeby wszystko zostało po staremu?
 11. Zestawmy fakty: "Rząd polski jest przywiązany do rządów prawa, równych praw i społecznej inkluzji. Nie ma w naszym społeczeństwie miejsca na dyskryminację" - czytamy w oficjalnym wpisie placówki RP." A Kraśnik szczepiący się przeciw LGTB utrzymuje strefę wolną od LGTB. Ktoś tu łże. Albo oficjalna placówka RP albo Kraśnik jest autonomią. Proponuję w takim razie rozszerzyć to szaleństwo na całą Polskę. Wszystkie strefy wolne od LGTB są autonomiczne. Zero kasy, zero pomocy. Niech się rządzą. Ale żeby takiego sojusznika jak USA okłamywać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.