Jump to content

Szymano199

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie zmierzamy w nieodpowiednim kierunku. Oczekujecie, że będę odpisywał na Wasze inwektywy. Pomyliliście fora. Zapraszam na pudelka, fakt i inne. Niestety nie pomogę, który przoduje. WARMSTONE dwa głośniki postawione w znacznie mniejszym pokoju. Większą przyjemność i satysfakcję daje człowiekowi zrozumienie tematu niż zapłacenie bez wiedzy teoretycznej, a później praktycznej i poznania tematu. Normalnie krytyka człowieka korzystającego z forum, które do tego powstało ?
 2. Dołączam rysunek poglądowy pokoju. Rozmieszczenie stołu jest chwilowe dla odniesienia wielkości. Gdybym nie był zadowolony z kina w tym pokoju to wezmę dwa największe głośniki i podłączę do wzmacniacza stereo. Czy jest to sensowne?
 3. Ciekawe, dziękuję za odpowiedź. Zastanawiam się nad kupieniem sprzętu. W momencie kiedy będzie już nowy pokój przetestowania. Najwyżej jak nie będę zadowolony to te dwie kolumny dam do sypialni (tylko muzyka) a tam wymyślę coś nowego. Szkoda, że nie ma odpowiedzi zero jedynkowych.
 4. Wartość - konkretnie o ten zestaw który wymieniałem, używany. Zależy mi na muzyce. Kino jest przy okazji. Akurat wymieniam ten sprzęt, ponieważ mogę kupić. 128 metrów miejsce do oglądania będzie pod ścianą jakby wydzielone wypoczynkiem. Głośniki nie będą rozstawione na całej powierzchni.
 5. Tak, konkretnie o ten zestaw który wymieniałem, używany.
 6. Cześć, zastanawiam się nad kilkoma pytaniami: - jak będzie grać w pokoju 18 metrów kwadratowych - jak będzie grać w pokoju 126 metrów kwadratowych - czy ten sprzęt nadaje się do sluchania muzyki? Jakie będą wady tego kina domowego względem klasycznego stereo? - jak połączę Tidal master z telefonu z tym urządzeniem? - i ostatnie... jaka jest wartość używanego sprzętu? Denon AVR - 3313 Audio physic clasic line 20 x 2 Audio physic classic line center Audio physic clasic 5 x2 Velodyne eq max 10 Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.