Jump to content

glazior

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

483 Bardzo dobry

Recent Profile Visitors

482 profile views
 1. Sam niech się zakopie w słoiku w ogródku.Będzie spokój tutaj i na innych forach.To o janunio piszę .
 2. Nie licz na to , zauważyłem że niektórzy userzy specjalizują się wyłącznie w napadach grupowych.Obrona swoich przekonań gdy są w mniejszości nie licytuje z ich godnością.To o papageno.
 3. No co ty , przecież wtedy nic się nie stało.🙂Wybieranie do przodu i na zapas sędziów stosowane jest we wszystkich rozwiniętych demokracjach.
 4. Ty dalej nic nie kumasz ani nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.Chodzi o nie naszą hipokryzje ale o hipokryzje elit europejskich.Gdyby Tusk nadal rządził i robił to co teraz PIS to pies z kulawą noga by się tym nie zainteresował.Dla tych elit ważne jest wyłącznie zabezpieczenie własnych interesów .
 5. Nie ma szans aby doszło do tylnej ściany mózgu jaro i paru innych.
 6. lutym tego roku na terenie Polski miały się znajdować 604 fermy, z których 497 nie było zawieszonych i prowadziło działalność. Trudno oszacować, ile osób jest zatrudnionych w przemyśle futrzarskim. Nie dotarliśmy do wiarygodnych, potwierdzonych danych. Ten problem sugerowano już np. w raporcie "Ocena sytuacji branży hodowli zwierząt futerkowych i jej wpływu na polską gospodarkę" opublikowanym w styczniu 2018 roku przez Zachodni Ośrodek Badań Społecznych i Ekonomicznych. Porównując rynki polski i duński, oszacowano, że polskie fermy mogą zatrudniać nie więcej niż 3-4 tys. osób. Miało to od
 7. Tak na marginesie udały się na m noblistki vs Różewicz,Herbert 😂 Ziobro to nie PSL partia prawników , która istnieje od kilkudziesięciu lat i na którą głosowanie w pewnych regionach jest tradycją.Ma 1,2% i będzie miał to samo za 2-3 lata.
 8. 5 czerwca 1992 r. ukazał się wiersz Wisławy Szymborskiej „Nienawiść”. Wisława Szymborska NIENAWIŚĆ Spójrzcie, jak wciąż sprawna, Jak dobrze się trzyma w naszym stuleciu nienawiść. Jak lekko bierze wysokie przeszkody. Jakie to łatwe dla niej - skoczyć, dopaść. Nie jest jak inne uczucia. Starsza i młodsza od nich równocześnie. Sama rodzi przyczyny, które ją budzą do życia. Jeśli zasypia, to nigdy snem wiecznym. Religia nie religia - byle przyklęknąć na starcie. Ojczyzna nie ojczyzna - byle się zerwać do biegu. Niezła i sprawiedliwość na początek. Pot
 9. Ja pier**le , drugi sły odleciał ...czy raczej przyleciał.
 10. No nie mówiłem że Realizm magiczny w natarciu na bocznicy.
 11. Czekałam, czekałem i jest ....teoria spiskowa ....ruskiego trola.
 12. Do Hiszpana. Kaczor zrobił to co musiał, po pięciu latach rządu koalicjanci chcieli tak jak platforma w 2005 decydować nie tylko w sprawach kluczowych-gospodarczych , ale też ideowych.Wtedy platforma miała przynajmniej 28% głosów i sama na nie zapracowała bo startowała z własnych list. Jug ma racje pisząc o Polakach tak a nie inaczej.
 13. Co do ustawy o zwierzętach chodzi wyłącznie o kwestie przyzwoitości ludzi wobec nich, ale Tobie niestety tej przyzwoitości brakuje . A może oni należą do tej znacznej większej części społeczeństwa która popiera ustawę , a ty choć tego nie dostrzegasz jesteś extremistą politycznym?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.