Jump to content

glazior

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

661 Audioholik

Recent Profile Visitors

606 profile views
 1. Kto wie?Wystarczy zobaczyć co się dzieje we Francji.
 2. Żandarmeria wyłapała by wszystkie jednostki agresywne zaraz po wyjściu z domu, gdy jeszcze nie są w tłumie, gdzie zaczyna działać instynkt stadny. Zwróć uwagę na zachowanie niektórych lewaków , dla nich poglądy zupełnie neutralne jakie ja reprezentuje - jestem za kompromisem aborcyjnym - wzbudzają w nich agresje i nieprzysłonione chamstwo .Po tym właśnie można poznać - reakcji na to - z kim masz tak naprawdę do czynienia na audiostereo - z lewackim extremum.
 3. Wystarczyłaby godzina policyjna dla nieletnich.
 4. Postulaty merytorycznej opozycji tej polskiej i tej bocznicowej. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Putinowcy i lewacy ramie w ramię .Tu tak naprawdę widać kto jest kim w polskiej polityce. Boli prawda , oj boli.
 5. cham 1. posp. «o człowieku ordynarnym» Definicja pasuje jak ulał do ciebie
 6. Putinowcy i lewacy ramie w ramię .Tu tak naprawdę widać kto jest kim w polskiej polityce.
 7. Sławek jest takim samym extremistą jak ty ale chociaż kulturalnym.Tym się różnicie.
 8. Mylisz się albo kłamiesz , nie chodzi tu zwykłe uznanie ale docelowo o penalizowanie prawa moralnego w domyśle światopoglądu katolickiego.Zresztą wg. Ciebie jak zachowa się ustawodawca w wypadku gdy przepisy odbiegają lub sa sprzeczne z wyrokami Trybunału który ma ostatnie słowo względem interpretacji konstytucji?
 9. Może jakaś krótka puenta o co ci chodzi ?
 10. Duduś caleb ci dobrze radzi, posłuchaj mądrzejszego , dobrze na tym wyjdziesz.
 11. Nie masz prawa wypowiadać się i stanowić prawa wobec kobiet które są np.niewierzące.Dlatego w tym wypadku powinno obowiązywać prawo moralne - katoliczka może je a nie musi przestrzegać, a nie prawo penalizowane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.