Jump to content

glazior

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by glazior

 1. Kto wie?Wystarczy zobaczyć co się dzieje we Francji.
 2. Żandarmeria wyłapała by wszystkie jednostki agresywne zaraz po wyjściu z domu, gdy jeszcze nie są w tłumie, gdzie zaczyna działać instynkt stadny. Zwróć uwagę na zachowanie niektórych lewaków , dla nich poglądy zupełnie neutralne jakie ja reprezentuje - jestem za kompromisem aborcyjnym - wzbudzają w nich agresje i nieprzysłonione chamstwo .Po tym właśnie można poznać - reakcji na to - z kim masz tak naprawdę do czynienia na audiostereo - z lewackim extremum.
 3. Wystarczyłaby godzina policyjna dla nieletnich.
 4. Postulaty merytorycznej opozycji tej polskiej i tej bocznicowej. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' Putinowcy i lewacy ramie w ramię .Tu tak naprawdę widać kto jest kim w polskiej polityce. Boli prawda , oj boli.
 5. cham 1. posp. «o człowieku ordynarnym» Definicja pasuje jak ulał do ciebie
 6. Putinowcy i lewacy ramie w ramię .Tu tak naprawdę widać kto jest kim w polskiej polityce.
 7. Sławek jest takim samym extremistą jak ty ale chociaż kulturalnym.Tym się różnicie.
 8. Mylisz się albo kłamiesz , nie chodzi tu zwykłe uznanie ale docelowo o penalizowanie prawa moralnego w domyśle światopoglądu katolickiego.Zresztą wg. Ciebie jak zachowa się ustawodawca w wypadku gdy przepisy odbiegają lub sa sprzeczne z wyrokami Trybunału który ma ostatnie słowo względem interpretacji konstytucji?
 9. Może jakaś krótka puenta o co ci chodzi ?
 10. Duduś caleb ci dobrze radzi, posłuchaj mądrzejszego , dobrze na tym wyjdziesz.
 11. Nie masz prawa wypowiadać się i stanowić prawa wobec kobiet które są np.niewierzące.Dlatego w tym wypadku powinno obowiązywać prawo moralne - katoliczka może je a nie musi przestrzegać, a nie prawo penalizowane.
 12. W pewnych wyjątkowych sytuacjach dobro i przyszłość matki jest ważniejsze od życia nienarodzonego dziecka.
 13. Nie jest przymusowo utrzymywana , nie o tym było orzeczenie.
 14. Wasi gwałcą wszystko co nie ucieka na drzewo.
 15. Mój boże co za żałosny poziom, na szczęście Analfabeta należy do waszej bandy.
 16. Niedługo mikołaj , już Prezes postara się aby lewusy dostały trumnę pod choinkę.Możecie nam naskoczyć dzisiaj , jutro i za miesiąc. Strzeżcie się bo Zbyszek wjedzie wam na chatę.
 17. Bóg był bardzo hojny, nie to co ty babo. Zaprawdę powiadam wam , wszystko potrwa do pierwszego listopada...a potem znowu szykujcie dupę do kopania.
 18. Nie martwcie się już nasi sędziowie w Trybunale zadbają aby docisnąć śrubę lewackim faszystom.Wasze protesty potrwają górę tydzień a potem znowu głowa do imadła.Szczęść Boże. Gówno się będzie działo i gówno masz w życiorysie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.