Jump to content

Ma_ki

Użytkownicy
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ma_ki last won the day on September 25

Ma_ki had the most liked content!

Community Reputation

241 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. proponuję wsłuchać się w słowa
 2. Dzięki. Jakoś nie mogłem poradzić sobie z tym tematem 🙂
 3. Czy ktoś z szanownych kolegów mógłby mi podesłać gdzie mogę znaleźć rozpiskę opisy modeli kolumn. Chodzi mi o homologiczne przedstawienie modeli produkowanych w poszczególnych latach. (szczególnie seria 8** ) Bo po nazwach ciężko się zoriętować
 4. Ci mądrzejsi o wilgotności powietrza. A inni o aktualnym położeniu księżyca.
 5. Dystrybutorzy często udostępniają egzemplarze testowe. Często są one w sklepach. Jak nie to mogą to ogarnąć. Chyba to będzie w tą stronę szło. Raczej taniej jest przeznaczyć kilka egzemplarzy na kraj do testów niż utrzymywać takowe w każdym salonie.
 6. Największą korzyść zobaczysz jak wepniesz się przed Licznikiem. 🙂 😉
 7. Nie słuchałem. Ale chwalicie tutaj zasilacze tzw "liniowe". A sama idea filtrowania niższych częstotliwości po wyprostowaniu jest gorsza niż filtrowanie wyższych częstotliwości. Np zasilacz w iFi Audio Pro iDSD ma kilkustopniowe przetwarzanie z przetwornicy. Nie negujecie konstrukcji Chord Qutest a negujecie uwagę konstruktora że zmiana zasilacza w nim nic nie zmienia.
 8. ile stawiasz na to, że rozpoznasz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.