Jump to content

Eemeryt

Użytkownicy
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

9 Neutralny

Audiostereo

9

Bocznica

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sam jakiś czas temu zamieniłem swojego Onkyo 9150 na Audiolab 6000A i dla mnie zamiana na plus .
 2. @lucek.a napisał,, Rodzi więcej problemów. A zalet, poza wyglądem (który przecież jest kwestią gustu) nie widzę żadnych. ,, Skąd ta pewność tym bardziej że tego nie używałeś? Dopracowany mechanizm nie stworzy żadnych problemów , kolega używa od paru dobrych lat CD Audiolaba , ja od ponad roku Audiolaba 6000a i żadnych problemów z płytami . Mechanizm działa bardzo dobrze w przeciwieństwie do odtwarzaczy które posiadałem m.innymi Yamaha s-300 , Denon dcd 800 które w porównaniu do Audiolaba wypadły bardzo słabo. Potestuj w domowych warunkach przez dłuższy czas i wtedy pisz o wyższości napęd
 3. możesz napisać jakie miałeś szczelinowe CD ?
 4. Nie zauważyłem u siebie aby płyty się rysowały.. wcale nie trzeba łapać za obrzeża płyty , bez problemu złapiemy płytę za ,, rant ,, płyty i nie zostawimy żadnego śladu. Dla mnie super sprawa tym bardziej że nie słyszę wysuwania i zamykania tacy co w wielu cd za ciche nie jest.
 5. Eemeryt

  Wasze ustroje.

  Fajnie to wygląda , możesz napisać z ,, czego ,, jest wykonana ściana za tv?
 6. Posiadałem w pomieszczeniu 16m2 Triangle Borea BR 03 połączone z Yamaha AS 701 i jak napisał @Prewwit grało to jak dla moich uszu bardzo dobrze , dodam że w górnym paśmie jest dużo szczegółów ale jest to ,, wygładzone ,, i nie męczące. Wydaje się mi że BR 08 mogą być zbyt ,, duże ,, do tych 20 m2 i nie będzie pełnego zadowolenia z odsłuchów. Napisz do sklepu który ma je w swojej ofercie i wypożycz na odsłuch w swoim docelowym pomieszczeniu bo jak sam się przekonałem jest różnica między odsłuchem odsłuchu salon/dom.
 7. Ale może również sprawdzić u tego z ograniczoną ofertą ..?. Nie jestem z tych którzy zaraz biorą do siebie odmienne zdanie ?
 8. Przecież nie musi zaraz kupić w/w przeze mnie kolumny , a z drugiej strony czy Twój salon jest nie zależny? Slyszałeś zestawienie które sprzętu które przedstawiłem?
 9. MrBlastero jeżeli masz blisko do salonu TOP HI FI& Video Desing i masz czas to weź Audiolaba pod pachę i posłuchaj go z kolumienkami Mission z serii ZX-2 lub wyżej może Tobie przypasują , ja jestem zadowolony z takiego połączenia.
 10. Jak będziesz miał możliwość to posłuchaj z Audiolab Play Mission zx2 , muzykalne , łagodne w górze pasma , bardzo dobra scena dzwiękowa a i dołu pasma nie brakuje.
 11. Stąd że czytając takie żałosne Twoje wypociny . Utwierdziłeś mnie w przekonaniu że zasługujesz na ignorancję z mojej strony . Dla mnie nie istniejesz . Żegnam
 12. Ty za kogo się uważasz że dyskryminujesz Kobietę , żałosne .
 13. Moje Mission ZX-2 są dość ,, duże ,, jak na monitory i Audiolab 6000A bez najmniejszego problemu je napędza . Pomieszczenie w bloku ponad 16 m2 i u mnie potencjometr do odsłuchu jest w granicach 48-40 poniżej 40-tu dla mnie jest już zbyt głośno , ale można ,,schodzić do 0 ,, tylko kto by tak słuchał. Muzyka u mnie to praktycznie oprócz hard metal itp. wszystko .
 14. Mogę od siebie dodać że Audiolab 6000A gra dość szeroką sceną dzwiękową ale głębi też nie brakuje , jest dość muzykalny i dla mnie najważniejsze że góra jest bardzo przyjemna dość szczegółowa ale bez ,, jasności ,, przeszkadzającej w dłuższym odsłuchu. W porównaniu do Yamahy AS701 dla mnie to miód muzyki dla moich uszy . Płytki J.M.Jarre , M. Oldfield to super seans muzyczny który oddaje bardzo dużo dzwięków co ważne nie powodujących u mnie zmęczenia co zdarzało się z ostatnią Yamahą . Audiolab 6000A u mnie najpierw był połączony z Triangle Borea 03 było dobrze alle... od około 1.5 m-ca z M
 15. Jakie macie swoje zdanie odnośnie kabli głośnikowych ,, najlepiej pasujących ,, do Audiolab 6000A i zestawów kolumn które posiadacie? Które są Waszym zdaniem godne zainteresowania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.