Jump to content

hi_aro

Użytkownicy
 • Content Count

  1616
 • Joined

 • Days Won

  4

hi_aro last won the day on July 14 2019

hi_aro had the most liked content!

Community Reputation

2422 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5446 profile views
 1. Hindusko - jamajska komunistka, pewnie jeszcze żydówka...
 2. @il Dottore Ty miałeś z każdym na pieńku, nikt Tobie jeszcze nie pasował. Może to w Tobie jest problem...
 3. Na ciebie to nie działa... So...
 4. hi_aro

  4 kółka

  Wieczne problemy, a co z rozładowaniem. Jakieś przykłady, przemyślenia?
 5. hi_aro

  4 kółka

  Producent chce osiągnąć jedno: zmiścić się w normach żeby nie płacić kary. A co wciśnięto Tobie czy Lolo jest bez znaczenia. O czym ty piszesz... Normy spalania w samochodach wyczynowych. LOL Znowu się "zakręciłeś", nie o tym mowa.
 6. Ile razy o tym pisałem, tyle razy grochem o ścianę. Nie robią tego, bo nie ma nad nimi kontroli. Uznaniowa samo twórczość.
 7. hi_aro

  4 kółka

  No chyba się nie dziwisz. To jeden ze sposobów dezinformacji, najpierw sam się pokręcić, potem nakręcić pozostałych swoim zakręceniem lub pokręceniem... Na końcu pozostaje wiedza prawo-lewo skrętna. To taka sama wiedza jak witamina C lewo-prawoskrętna.
 8. hi_aro

  4 kółka

  I co z nim zrobi, zamontuje do "gniazdka 220V 2kW". Przecież on jest nieprzewidywalny.
 9. I co @stench, a nie mówiłem, sam się przyznaje do prowokowania. Ale "kłamca" i "ignorant" zasługuje na punkty...
 10. Albo przestać cię ciągle wpatrywać w sutki.... 🙂
 11. hi_aro

  4 kółka

  Eee tam, rząd UK spacyfikuje jego poglądy, jako nie reformowalne. Będzie jeszcze reanimował Leafa i dziękował "Bogu" za taki zbytek. Jego postawa jest jedynie "elektronicznym szumem"...
 12. hi_aro

  4 kółka

  Z Tobą, kabaret... Nie podałeś ani jednego rzeczowego całościowego faktu. Potwierdziłeś intonację na poziomie szkoły podstawowej.
 13. Nie wiem skąd to stwierdzenie wziąłeś... Jakieś podstawy? Czepiasz słów więc i ja się czepiam. Chcesz być zasadniczy i stanowczy, luz... Tylko nie kłam. Bo nie wykonujesz poleceń "prezesa" jako służebny mu pracownik. Gdybyś napisał o "obowiązkach służbowych" to wszystko było by jasne, ale nie zrobiłeś tego. Więc co, mijasz się z prawdą, manipulujesz aby wzmocnić swoją pozycję... Kolejna sprawa, zarzekałeś się jakiś rok temu, że nigdy nie będziesz modem, właśnie z uwagi na Twoją "działalność" nie charytatywną. Coś się zmieniło, kolejna rysa na perłowym licu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.