Jump to content

hi_aro

Użytkownicy
 • Content Count

  1605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

hi_aro last won the day on July 14 2019

hi_aro had the most liked content!

Community Reputation

2346 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5026 profile views
 1. hi_aro

  Kawa

  Umiesz czytać i przeprowadzić syntezę tego co czytasz? Nie kupuję ryb hodowlanych, które są faszerowane nie wiadomo czym...I to jest cała konkluzja, no chyba że z grupy płaskoziemców jesteś? Chyba jednak płaskoziemca, podwójne zaprzeczenie w jednym wpisie. Mleko zabija wszelki smak kawy, jeszcze bardziej niż cukier...Typowa brytolska maniera, mleko do kawy, mleko do herbaty, mleko do steyka medium rare zamiast czerwonego wina...
 2. hi_aro

  Polityka

  Nie rozumiesz zarzewia konfliktu. Tu nie chodzi o uniezależnienie od Chin, ale lęk przed straceniem technologicznej kontroli. Huawei wkłada swoją technologię wszędzie. A najbardziej wk***ia Trumpa to, że spora część EU i świata 5G ma właśnie od Huawei i to właśnie Chińczyki stają się potęgą w śledzeniu, inwigilacji, zbieraniu danych... Mosbacher przy każdym wywiadzie wspomina o problemach wywiadowczych. Dlatego właśnie, nie korzystam i nie piszę żadnych aplikacji, które łączą się do netu. Żadne Blink-i czy inne technologie. Inwerter solarny również nie podłączę do sieci, nie mam i nie będę miał Aple Home Kit, czy inne.
 3. hi_aro

  Polityka

  Tak pokręcone teorie i wiżje mogą mieć tylko tresowane PICfanboje. Idąc tępym tokiem Twojego rozumowania, można napisać że Odrą dopłyniesz do Zakopanego... Skąd takie pajace w Elblągu, za moich czasów, to było w miarę normalne miasto, dilowanie fajek i śmierdzącej wódki odkleiło Tobie szare komórki.
 4. hi_aro

  Polityka

  Może jakieś przykłady, czy sobie coś uroiłeś... Pomidory zdrożały, bo ryż był rozgotowany? Podobny "tok niemyślenia" jak powiedzenie, że paliwo staniało dzięki rządowi. Tylko skończone cymbały mogą powielać i szerzyć takie bzdury.
 5. hi_aro

  Polityka

  Czy takie wykolejone półgłówki znają się na geografii, kiedy widziałeś Wisłę w Elblągu pajacu... Takie miękkie faje nie robią na mnie wrażenia. Najmniejsze burki, najwięcej pokazują zęby...
 6. hi_aro

  Polityka

  Teraz popularny jest kaczo-sowchozy...
 7. hi_aro

  Polityka

  To dawaj półgłówku... To Tobie przydał by się plaskach z otwartego tyłka.
 8. hi_aro

  Polityka

  Nowa strategia PICfanbojów. Budyń vel. Chicken - Duda jeszcze miesiąc temu był porównywany do świętego Lecha Kaczyńskiego, modlono się do niego , a teraz mniejsze zło... Dyskredytacja "urzędu"..
 9. Lepiej nie buduj domu, zacznij od czegoś z YT. Nauczysz się perfekcyjnie.
 10. hi_aro

  Polityka

  Jego podgardle najbardziej, oj "Halinkę" szkoli...
 11. hi_aro

  Polityka

  Widać że chujek z ONR, to Ciebie niech pies.... Było już dzisiaj?
 12. hi_aro

  Polityka

  Większego chama od Ciebie to tu nie ma, więc piszesz o sobie... Jeszcze tydzień, będzie gorąco... PICfanboje i bojówki kaczyńskiego (ci z antenkami na beretach) pokażą pazurki 😉 Może nawet poświęcą kota prezesa, coś ala zamach.
 13. hi_aro

  Kawa

  Oki poczytałem. Wynika że sporo osób, bo blisko 18% może być uczulona. Ale tylko kontaktowo i poprze produkty zawierające nikiel. Taka np rura chromonikiel w wytwórni Botoxu nie zanieczyszcza jej. Tak samo garnek nie uwalnia w ilościach uczulających nikiel.
 14. hi_aro

  Kawa

  Każda kawa rozpuszczalna, to odpady ze wszystkich procesów przygotowawczych normalnej kawy. Z reguły palone na węgiel, potem mielone i zaparzane. Następnie w zbiornikach z wysoką temp i ciśnieniem odparowywana woda... Jak ktoś nie chce wydawać pieniędzy na kawy single, czy lokalne drogie palarnie, można zacząć od ziaren singli z Lidla czy Aldi, Tesco. Podstawa to mielenie przed samym parzeniem, młynek ręczny, jakiś elektryk. Potem metody alternatywne, przelew, tygielek kawiarka. Taka kawa będzie w 99,99% lepsza niż każda z dowolnej stacji czy sieciówki, oraz lepsza niż z dowolnego "ekspresu" automatycznego. Ale automaty to już inny wątek i temat rzeka... Może z mosiądzem, czy jakimiś poniklowanymi czy też pochromowanymi powierzchniami. Stal chirurgiczna to też stan nierdzewna...
 15. hi_aro

  Kawa

  Tego nigdy nie słyszałem. Nie wiem, jak to jest możliwe. Może masz na myśli chrom 4 wartościowy, czy inne związki czynne. Chrom jest w wodzie, w zależności od zanieczyszczeń. Jak by tak było, że chrom jako składnik stali nierdzewnej powoduje jakieś dolegliwości, to już byśmy wszyscy nie żyli, lub mieli czarne zęby (właśnie od chromu) lub 50% z nas miało raka, ponieważ cała branża farmaceutyczna, medyczna, spożywcza używa gatunek stali 316L (chromonikiel).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.