Jump to content

hi_aro

Użytkownicy
 • Content Count

  1616
 • Joined

 • Days Won

  4

hi_aro last won the day on July 14 2019

hi_aro had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

2424 Audioholik^2

Audiostereo

443

Bocznica

1981

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5669 profile views
 1. Mało już pamiętam z tego projektu. Oprócz spierdzielonych toroidów..... Miałem podobne rozterki jak Ty. Ja zastosowałem 1mm przekładki ceramiczne. Finalnie 120W w klasie A. Coś około 450-500W mocy rozproszonej. Chyba ?
 2. Tak. Nawet większej mocy.
 3. ...są wypełnione czynnikiem... który o 1000 zwiększa ich przewodność cieplną.
 4. Wykonanie bardzo schludne. Jednak stosownie dodatkowej przekładki miedzianej tworzy kolejną rezystancję cieplną. Zamiast tego wysiłku ukierunkowanego na polerowanie, zastosował bym przekładki ceramiczne, prosto na radiator.
 5. Tak, do doświetlania pola roboczego pod mikroskopem ?
 6. Posprzątałem na święta wieczny bajzel... Zasadniczo ten zestaw sprzętowy zaspakaja moje 90% potrzeb. Od przewlekanych elementów po naprawy płyt głównych laptopów oraz dowolne projektowanie CAD .
 7. Toroidy jako trafa, tak generalnie to g... Vitus już to wie..
 8. Wszystkie rozwiązania typu kartridże-groty, czyli zespolona termopara z elementem grzewczym, działają conajmniej bardzo dobrze. Pomimo że mogą mniejszą pojemność temperaturową, to odpowiednio skonfigurowany PID dla grzałki działa wyśmienicie. Przypomnę, że stacje JBC do sterowania używa DSP... Po co komu DSP do sterowania zintegrowanego grota, zachodzi pytanie ?
 9. JABE UD-1200. Full kompatybilna z grotami JBC. Rozgrzewanie 4-5s od zimnej. Od temp stand by (200st.C) 1-2s. Cena 160E...
 10. Tzn, że nie wiesz co słuchasz...W większości to rezonanse pomieszczenia, słaba wydajność prądowa wzmacniacza, harmoniczne i takie tam... Ale nie przejmuj się, też tak myślałem, lub chciałem wierzyć że to OK. Z 5 lat temu dosyć sumiennie podszedłem do pomiarów, ich efekt jest "mrożący"... Zamroziłem wydawanie kasy i oszukiwanie się, że nowy klocek coś zmieni. @Yoshi_80 super koncepcja, wykonanie jak zawsze...Dźwięk pewnie zgodny z założeniami zleceniodawcy.
 11. Nie uczestniczę w tym zamówieniu, ale uczestniczyłem w wielu...Sam jakieś organizowałem. Czasy, kiedy koszty zbiorowych zamówień na np. Socha czy Krell gdzie było wyliczane wszystko co do PLN i wieczne problemy z zamawiającymi typu, a złożysz mi, a ja chcę połowę części bo mam połowę w szufladzie, albo myślałem że realizacja zamówienia będzie trwała tydzień, nie powrócą. same zamówienia czasami trwały lata, Krell chyba ze 3... Całe szczęście, marudy niech same zrobią zamówienie, zbiorą grupę, ogarną nie płacących w terminie z głupkowatych powodów, zapakują tak aby było 10cm folii bąbelk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.