Jump to content

Zigapp

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Kończąc ten temat długości przewodu głośnikowego TQ Black II, rozmawiałem z przedstawicielem w UK który powiedział, że zalecają odcinek 3 mb. Osobiście uważam, że w moim przypadku odcinek 2mb sprawdził się zdecydowanie lepiej i bez przysuwania /rozsuwania kolumn. Jestem pewien, że różnica w dźwięku jest, wypożyczyłem ponownie odcinek 2mb i wiem, że dźwięk jest zdecydowanie bardziej punktowy, szybszy bas a dźwięk skupiony (i przepraszam za użycie słowa dłuższy, opisywałem to w celu zrozumienie problemu). Różnica 1 metra jest wyraźna, dla mnie charakter TQ Black II sprawdził się w odcinku 2mb
  2. Witam, co polecicie z sieciówki do wzmacniacza Naim XS 3 oraz do CD Naim 5si i Auralica Altair ? Glosniki Monitor Audio Gold 300, przewody TQ Black II.
  3. Witam czy ktoś z Was porównywał wpływ długości kabla na dźwięk. Do tej pory korzystałem z TQ Black II 2 mb i coś mnie podkusiło zmienić na odcinek 3 m. Charakterystyka podobna ale dźwięk mam wrażenie ze wydłużył się, bas nie jest już tak punktowy i zaczęło brakować góry. Kable nowe, wygrzewają się i liczę ze wrócą do tego dzwieku który miałem w odcinku 2 metrowym.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.