Jump to content

qras2

Nowi Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. qras2

  Technics SL 23 A

  1000 - 1300 na sam gramofon bez wkładki.
 2. qras2

  Technics SL 23 A

  Dziękuje za obszerną odpowiedź! Szukam czegoś używanego co dobrze zagra z moim Technics'em. Mam przedwzmacniacz końcówkę mocy SU-800UM2 / SE-A800SM2 (z czego nie chce rezygnować).
 3. qras2

  Technics SL 23 A

  Całość jest moim pytaniem 😊
 4. qras2

  Technics SL 23 A

  Witam, Warto kupić gramofon Technics SL 23 A. Plusy, minusy i jaką wkładkę polecacie do tego modelu?
 5. qras2

  Denon DP300F / DL -160

  @Aethelred fajna ale igła nie jest wymienna. Co byś polecie w tej cenie obecnie na rynku?
 6. Witam, Proszę o poradę, pomoc w wycenie używanego gramofonu i wkładki, jaki mam możliwość kupić. Możliwe, że napisze tu banalne rzeczy. Jeśli tak to proszę o sprostowanie. Nie linczujcie mnie tu, tylko proszę pomóżcie.:) Gramofon: srebrny Denon DP300F (pokrywa dość mocno porysowana, odpryski na pierścieniu łączącym headshell z ramieniem) reszta stan idealny. Wkładka: Denon DL -160. Igła jest w bardzo dobrym stanie jak nowa. Taką otrzymałem wiadomość. (sprawdzę zużycie dopiero w poniedziałek). Sama wkładka już nie jest produkowana. Wiem też, że to bardzo dobra wkładka. Co w przypadku jak będę musiał wymienić igłę? To na jaką? Cena gramofonu jest mi znana. Można dostać nowy za ponad 1000 pln. Pytanie jaki był koszt tej nowej wkładki z oryginalną igłą? Tutaj dostałem wiadomość, że koszt zakupu w salonie, 3 lata temu był 2900 -3900 pln. Osoba nie pamięta dokładnie. Czy ta wkładka jest lepsza od Denon Wysokonapięciowa Wkładka Gramofonowa Mc Dl-103R ? [Hidden Content] Ewentualny zakup będzie przez odbiór osobisty, bo znam ta osobę. Dokłada do tego zestawu disc stabilizer Audio-Technica AT618A. Można kupić na ceneo za 280 pln. Czy jest to możliwe, że było on 5 lat temu droższy o 500 pln? Cena za ten zestaw, zakładając stan idealny igly to 2100 pln Pozdrawiam Rafał
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.