Jump to content

Radek23

Nowi Użytkownicy
  • Content Count

    6
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Tam gdzie okno jest również kaloryfer po środku ściany 😕
  2. Obrazy mam, trzeba je równiez umieścić na właściwych ścianach? Że tak to nazwę Z tymi oknami i drzwiami to żart, tak?
  3. Witam, szanowne grono. Przychodzę do was z pewnym problemem jaką jest akustyka pokoju mego... MA on rozmiary: 2,95 x 4,80 x 3m Problem polega na tym że albo jest za dużo nieskiego bassu lub za twardego w granicach 60-70Hz, z tym sobie radzę w miarę jak zamknę jeden port bass reflex, moje kolumny posiadają dwa bass relfexy z tyłu i przodu. ELAC CL142 które są napędzane Sony F570ES. Siedzę z +/- 40cm od tylnej ściany na której znajduje się okno. Rozstaw kolumn: 25cm od bocznych ścian i 35cm od tylnej ściany. Pokój nie jest niby pusty a jak klasnę to i tak słychać lekkie echo, przed kolumnami znajduje się dywan, za kolumnami kwiaty. W razie pytań proszę pytać i również mam nadzieję że da się coś polepszyć bez wydania złotówki ( na dzień dzisiejszy jest to nie możliwe.) Załączam zdjęcie ustawienia koumn
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.