Jump to content

Protr3k

Nowi Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardziej mi chodziło o to,że np zainwestuję w lepsze kolumny monitory.A z tą akustyką to co powinienem wziąć pod uwagę?
 2. A co myślicie o takim rozwiązaniu? Mianowicie-w jednym roku kupić wzmacniacz jakiś dobry w cenie do 5tyś w drugim do tego głośniki? Ma to jakiś sens czy nie warto? Bo szczerze biorę już pod uwagę różne opcje.
 3. Jeśli chodzi o budżet to jest nie do przeskoczenia.5 tysi max.Poczytam o tych propozycjach Waszych.Lubię mocniejszy basik i dlatego też biorę wszystko pod uwagę.Liczę,że pomożecie mi w odpowiednim dobraniu.Potem odsłuchy a potem ostateczna decyzja🙂
 4. Zapomniałem dodać,że tylko nowy sprzęt wchodzi w grę. Poczytałem jeszcze o czymś takim i ciekaw jestem czy to by zdało egzamin? Yamaha RN 602 + głośniki B&W 606.
 5. Na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi-cześć 😊 Dopiero zaczynam swoją przygodę z muzyką i chciałbym Was poprosić o porady w doborze sprzętu. Na wszystko będę mógł przeznaczyć max 5 tyś zł.Jeśli będą to głośniki podstawkowe to razem z podstawkami będę miał taki budżet i jest on nie do przeskoczenia. Pomieszczenie w którym będzie grał zestaw: Pokój z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 21.5 m kwadratowego. Muzyka jakiej słucham: Metal,rock,pop,dance,techno,elektroniczna. Lubię basik i górę. Znalazłem w mieście u siebie fajny sklep przez internet i wybrałem kilka propozycji,ale nie wiem czy jest sens się nimi interesować: [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] Bardzo proszę o jakieś sugestie podpowiedzi w doborze odpowiednich komponentów. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.