Jump to content

sylwek.k

Użytkownicy
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Neutralny
 1. Ale pm7200 pierwszych 25w ma w klasie A, Więc to jest normalne że się grzeje.
 2. Chyba było coś zepsute. Mam x16 gra to z około 40W wzmacniaczem w klasie D i na brak basu nie narzekam.
 3. A dlaczego nie możesz dać widełek pod kątem? Są jakieś z tym problemy, ja mam pod kątem i gra muzyka.
 4. Dostałem wycenę na naprawę. 170zł i po kłopocie. Padły bezpieczniki
 5. To nie są kosmiczne wyliczenia. Takie są realia wyższych zarobków w zachodniej Europie. Wysyłka do mojego miasta potem kurier do W-wy. Tutaj nic nie naprawiają. Wymiana na nowy element plus 80€ za roboczo godzinę. Np. Wymiana układu hdmi w amplitunerze kd 1000€.
 6. 15 euro 120€ czyli 500zł diagnostyka. Znajomy właściciel sklepu audio mówił że nie spotkał się z fakturą mniejszą niż 600-700€. Więc nie ma nowy o opłacalność. Na rzetelność że wystarczyło odkurzyć i poprawić np. zimny lut nie mam co liczyć. Więc z wszystkimi kosztami przesyłki, sama diagnostyka będzie mnie kosztowała 1/3ceny
 7. U mnie wzmacniacz stał na półce cały czas. Jest już jest w drodze do kraju.
 8. Ok dzięki. W poniedziałek dzwonię i wysyłam do horna
 9. Panowie pomocy. Mój 2020ae ma problem. Po włączeniu zasilania miga czerwona dioda 8 razy i cisza przekaźniki nie włączają końcówek. Potencjometr się obraca selektor nie pokazuje wybranego źródła i cisza w głośnikach. Miał ktoś podobny problem?
 10. Kto wymyślił nową wersję. Chcę coś napisać np. w klubie YB ale nie mogę do niego dotrzeć. S16 też przepadł na końcu listy alfabetycznej która na każdej stronie wyświetla to samo. Brawo Wy!
 11. Jeśli tak to dlaczego nie sprzedają tak drogich i wyposarzonych aut.
 12. Jak droga KIA, Za żadne pieniądze, nie zrobisz z KIA AUDI RS. To są lata pracy i opracowań.
 13. Różnica pomiędzy tymi autami jest wyraźna. Może nie jest warta tej różnicy cen, ale jest. Tak sam w audio, nie zawsze wzrost ceny jest adekwatny do wzrostu jakości.
 14. Myślę że przeciętny obywatel też może kupić nowe dynie za 3 wypłaty. Nie jest to jakiś kosmos. Wszyscy chcemy zarabiać więcej a wydawać mniej tak się nie da, bo albo kupimy maszyny które pozwolą więcej wyprodukować a te trzeba będzie amortyzować, albo podniesiemy ceny na swoje usługi, za nami pujdą kolejni aż dojdziemy do Dynaudio gdzie pracownicy chcą też zarabiać więcej, i tak kółko się zamyka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.