Jump to content

twonk

Użytkownicy+
 • Content Count

  2800
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

twonk last won the day on June 11 2016

twonk had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

2594 Audioholik^3

Audiostereo

1532

Bocznica

1062

2 Followers

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. twonk

  Polityka

  Trzaskowski pozatykał kominy?
 2. Kto nigdy nie pomylił insurekcji z rezurekcją niech pierwszy rzuci nasieniem.
 3. twonk

  Polityka

  To też była hołota, prawda?
 4. Spotykamy się cały czas, ale przez Covida w sporo mniejszym gronie. No i sprzętu do testowania znacznie mniej ostatnio. Jak Umka ma coś nowego, to z reguły waży toto ponad 100 kg i wtedy jeździmy do niego posłuchać. ?
 5. Tak czytam tę ulotkę i czytam, i tam jest naprawdę sporo możliwych skutków ubocznych. Obrzęk naczynioruchowy, ciężkie zmiany skórne, nudności, wymioty, trombocytopenia, agranulocytoza, ostre uszkodzenie wątroby, skurcz oskrzeli - a to tylko te, których nie ukrywają. Nie ma żadnej pewności, że to w ogóle pomoże, dawki trzeba powtarzać, a przecież nie wiadomo, co tam tak naprawdę się znajduje i czym nas faszerują. Jestem przerażony, a to dopiero ulotka Apap.
 6. Ostatnio z wiadomych względów spotykamy się w mocno uszczuplonym gronie. Tym niemniej w piątek mieliśmy okazję posłuchać ciekawego DIY - odtwarzacza CD przywiezionego przez Krzycha 2. Oczekiwania były żadne, bo to antyczny niemal player firmy... Diora. ? Faktem jest, że z oryginału zostało niewiele - Krzych zostawił obudowę i może z pół oryginalnej płytki drukowanej. Pewnie sam napisze więcej, ale na pewno zostało dołożone rozbudowane zasilanie, nowy dac i analogówka. Efekt okazał się niespodziewanie dobry, a biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny/kosztów - wręcz rewelacyjny. Cedek gr
 7. twonk

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Ponoć impedancja w tych kolumnach spadała nawet do 0,5 oma. Ale to wyszło na jaw dopiero potem. A kolega przyniósł kolumny do sprawdzenia w klubie, bo jakoś nie połączył faktu spalenia Yamahy z głośnikami. ? Po kilku-kilkunastu minutach na Ugodzie można było smażyć jajka. Ale przetrwała. ?
 8. Innymi słowy - od dobrych kilku lat wszystkie kolumny, które na stałe grały lub grają w KAiM, są konstrukcjami Misiomora. ? Od czasu do czasu pojawiają się jakieś inne, ale zazwyczaj tylko na jedno spotkanie - do testów, czy porównania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.