Jump to content

Redondo1

Użytkownicy
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Redondo1's Achievements

 1. Redondo1

  Wybór kolumn

  Baaaaardzo Ci dziękuję. Właśnie DJ-a takich szczerych i osobistych opinii tu jestem. Poszukam coś w Audiovectorach. Dam znać co znalazłem i co o nich myślę. Dziękuję jeszcze raz za Twoją wypowiedź
 2. Redondo1

  Wybór kolumn

  Szanowni, bardzo Wam dziękuję za tak liczne podpowiedzi. Bardzo się cieszę i... nie cieszę. Co ja mam teraz zrobić? Mam tyle podpowiedzi, czasy są jakie są, nie dam rady wszystkiego odsłuchać. Podsumujmy. Mam do wyboru: Focal Aria 925 Audiovector QR5 Audiovector QR3 Xavian GIULIA (używane, ale sprzedawca wystawia fakturę) Klipsch RP8000 Dynaudio Excite x44 PMC Twenty.24 Klipsch RF-7 II JBL HDI 3600 Focal Aria 948 BMN Beszele Sporo tego. Czy macie jakieś pozytywy albo negatywy dotyczące tych typów?
 3. Redondo1

  Wybór kolumn

  Proponujesz mi Focal Aria 948 nazywając 926 badziewiem. Czy te dwa typy dzieli kosmos? Proszę, powiedz mi coś na ten temat, bo czytając recenzje wszystko jest cudowne a na forach często chwalą właśnie te 948
 4. Redondo1

  Wybór kolumn

  [Hidden Content] 2K musiałbym dołożyć. Napisz coś więcej o nich, proszę. Z jaką elektroniką grają u Ciebie?
 5. Redondo1

  Wybór kolumn

  Słucham muzyki codziennie. Słucham całych płyt skupiając się na detalach
 6. Redondo1

  Wybór kolumn

  Centralny i satelity mam, ale na nich się nie skupiam. Proszę o porady odnośnie frontów pod kątem stereo
 7. Redondo1

  Wybór kolumn

  Wracając do mojego wątku: czy mógłbyś mi doradzić? To u Was posłuchałem zestawu NAD+Vincent. Dziękuję. Podłączyliście mi to z Focal Chora na początku i usłyszałem różnicę. Czy możesz mi coś podpowiedzieć? Aria czy QR w przypadku słuchania różnorodnej muzyki? A może coś innego w tym budżecie. Lubię dźwięk zrównoważony, ale nie pozbawiony dynamiki. Nie chce spłaszczania. Chciałbym słyszeć cały zakres dźwięków -zarówno delikatne cykanie talerzy jak i dźwięki kontrabasu.
 8. Redondo1

  Wybór kolumn

  no to mnie teraz podłamałeś
 9. Redondo1

  Wybór kolumn

  A te, o których myślę, to naprawdę taki badziew? Trochę mi podciąłęś skrzydła
 10. Redondo1

  Wybór kolumn

  Proszę Was o pomoc w wyborze kolumn. Jestem na etapie wymiany sprzętu. Zasłużone Onkyo poszło w odstawkę. Jestem po kilku odsłuchach. Mój cel, to znalezienie zestawu, który będzie spełniał się jako kino domowe (około 30% użytkowania) i cieszył ucho w stereo. Przesłuchiwałem różne amplitunery z kolumnami podłogowymi. Wybrzydzałem na Arcana, Anthema, NAD-a, Marantza, Denona... Wciąż coś było nie tak w stereo. W jednym z salonów podłączono mi dodatkowo hybrydową końcówkę mocy Vincenta. Mamy to! - krzyknąłem. Stanęło na amplitunerze NAD T758 v3i oraz końcówce mocy Vincent SP-331. Teraz kolumny. Znów odsłuchy za mną. Chciałbym kupić nowe w cenie nie przekraczającej 12 000 zł za parę. Słuchałem: Focal Aria 926 i 936, Audiovector QR5, Monitor Audio Silver 500, Kef R5. No i jestem rozdarty między Arią 926 i QR5. Proszę, podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami. Pokój, w którym będzie grał sprzęt ma około 26 m2. Muzyka, którą słucham jest różnorodna: od jazzu, przez rock do ciężkiego metalu. Czy możecie powiedzieć coś dobrego lub może złego o wybranych przeze mnie kolumnach? A może potraficie podpowiedzieć mi coś jeszcze w moim budżecie, co mógłbym odsłuchać? Będę wdzięczny za każdy głos w temacie. Pozdrawiam życząc zdrowia.
 11. A może, zostając przy ANTHEM’ie, zdecydować się na amplituner MRX-520 i do tego stereofoniczną końcówkę PVA-2? Ma Ktoś może wiedzę, czy człon przedwzmacniacza w MRX różni się od tego zastosowanego w AVM? Może nie warto przepłacać? A może do MRX-520 końcówkę Vincenta, która mnie zauroczyła brzmieniem? Kurczę, spać nie mogę...
 12. Witajcie forumowicze. Próbuję skompletować zestaw kino domowe z dobrym stereo. Zdecydowałem, na podstawie wielu przeczytanych tutaj opinii, na zakup przedwzmacniacza kina domowego i pięciokanałowej końcówki mocy. Nagłośnienie 5.0 mi wystarcza. Proszę o podpowiedź odnośnie elementów zestawu. Na tą chwilę mój wybór, to ANTHEM (AVM-60 i PVA-5). Myślałem też o amplitunerze kina domowego i stereofonicznej końcówce mocy. Jestem pod wrażeniem miękkości i precyzji dźwięków przepuszczanych przez hybrydowego Vincenta SP-331. Jakie są Wasze typy? Mój budżet, to około 15-17 tys. PLN. Chciałbym nowy sprzęt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.