Jump to content

Oktawio

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. A jak ze szczegółowością i sceną w tych concept 6?
  2. Panie i Panowie witajcie, poszukuję kolumn pasujących do sony 570es. Interesuje mnie dźwięk uniwersalny do każdego rodzaju muzyki, szczegółowy z dobrą sceną. Jeśli możecie to polećcie coś z monitorów i podłogówek. Sam zastanawiałem się nad Tannoyami m1, m2, m4 Całe mieszkanie to 29m, kawalerka z otwartą przestrzenią prócz korytarza i łazienki. Kształt niestety to litera L. Budżet do 1000zł. Jeśli możecie to podajcie kilka propozycji będę bardzo wdzięczny.
  3. Panie i Panowie witajcie, poszukuję kolumn pasujących do sony 570es. Interesuje mnie dźwięk uniwersalny do każdego rodzaju muzyki, szczegółowy z dobrą sceną. Jeśli możecie to polećcie coś z monitorów i podłogówek. Sam zastanawiałem się nad Tannoyami m1, m2, m4 Całe mieszkanie to 29m, kawalerka z otwartą przestrzenią prócz korytarza i łazienki. Kształt niestety to litera L. Budżet do 1000zł. Jeśli możecie to podajcie kilka propozycji będę bardzo wdzięczny.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.