Jump to content

janosikowy

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bolo dziękuję za pomoc, więc skupię się na AT-vm95ml. Poczekam na jakąś promocję. Ostatnio była w RTV EURO AGD - 699zł.
 2. Nie ma regulacji wysokości ramienia. Więc raczej będę myślał nad MM - może Ortofon 2M Bronze
 3. A co do wkładki MC czy warto przy tym zestawie w ogóle się interesować jakimś modelem. Bartek proponuje MC a Bolo napisał że za lekkie ramie (czy tylko to dotyczy DL-103).
 4. Witam. Proszę o radę, myślę o zmianie oryginalnej wkładki z (igłą CN-6518) na lepszą wkładkę MM lub MC. Posiadam wzmacniacz Luxmana L-505uX mkII. Nie mam dużego doświadczenia z gramofonami. Moje typy to: Audio-Technica AT-VM95ML, NAGAOKA MP 110, MC- DENON DL-103. Jaki dokupić headshell. Dziękuję za pomoc.
 5. Ja też zamówiłem u k4mil3k interfejs zasilania i zasilacz Tomanka (Allegro - b. szybka wysyłka). Bardzo łatwy montaż a efekt tak jak opisuje tajniakos. Słucham tak już od ponad miesiąca i jest super. k4mil3k - dokładam super robota.
 6. Jednak kupiłem Node 2i. Następnym krokiem będzie DAC, ale za jakiś czas. Mam jeszcze jedno pytanie czy mogę w jakiś sposób wykorzystać Yamaha RX-A 2020, która jest połączona z wzmacniaczem po MAIN IN.
 7. Widzę że najbardziej uwagę ze sprzętów, które wymieniłem skupił NODE. Jedne są pozytywne inne nie. Myślę że pójdę drogą Tomgda. SOTM może też być dobry, ale potrzebuję urządzenia z łatwą obsługą na androida. Następnym krokiem będzie DAC.
 8. I tak właśnie kombinuje żeby kupić Node 2i a w przyszłości jakiś dobry DAC lub Luxman D-03x. W salonie odsłuchiwałem Luxmana właśnie z Node 2i i Dack Hegel HD30 takie zestawienie zrobił pracownik. Teraz po wpisach zainteresował mnie też Nad C658.
 9. Proszę o rade w zakupie odtwarzacza sieciowego, mam do dyspozycji około 5 tyś. Może to być nowy jak i używany sprzęt. Będzie grał z Luxman L-505ux mk2. Myślałem nad takimi: Bluesound Node 2i( po modzie zasilania lub nie), Onkyo NS- 6170, Pioneer N-50 lub 70 AE (używane), Cambridge Audio Azur 851N (używany). Posiadam też amplituner Yamaha RX-A 2020 podpięty do Luxmana po wyjściu MAIN IN. Czy mogę tą Yamahe wykorzystać tym czasowo jako DAC. Dziękuje za podpowiedzi.
 10. Kupię Yamaha A-S 2100,1100 kolor czarny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.