Jump to content

MG

Nowi Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. W instrukcji obsługi mojego CDeka i wzmacniacza zamieszczono uwagi żeby używać tylko kabla zasilającego dołączonego do produktu. Oba urządzenia są z pięciocyfrowego przedziału cenowego. Jakiś powód zamieszczenia takiej wskazówki musiał być.
  2. Jestem chyba na dobrej drodze do poszerzenia mojego zestawu o combo SA14/PM14 a tym samym wysłania zestawu PM66KI/CD67SE na antresolę😪. Właśnie testuję w domu odtwarzacz SA14S1SE i potrzebuję wskazówek obsługowych, pytanie pierwsze dotyczy odtwarzania płyt SACD, czy płyta oznaczona jako Multichannel zostanie prawidłowo odtworzona? Co prawda w instrukcji napisano ze należy nacisnąć przycisk SOUND MODE i wybrać opcję MULTI a system przetworzy dźwięk wielokanałowy w 2-kanałowy (downmix), ale tu nie mam pewności czy rzeczywiście tak się stanie, nie mam takiej płyty aby przeprowadzić próbę. Druga sprawa dotyczy filtra jakościowego, ma on dwie pozycje 1 i 2 oraz wg instrukcji opcję wyłączenia, zauważyłem że tej opcji nie da się uruchomić, alb 1 albo 2, potem żadne manewry przyciskiem nie pozwalają układu dezaktywować. Proszę kogoś bardziej biegłego w obsłudze o pomoc. Dzięki.
  3. Raz jest to kwestia sprzętu innym razem np.fizjologia rzadko pomieszczenie, u mnie chyba fizjologia. Przez łikend moje 501dynki dostały zdrowy pogon podpięte do PM14s1se i już są grzeczniejsze, swoją drogą zaczynam rozważać ten wzmacniacz na stałe, lub Arcam SA 30 którego dopiero będę testował. Brzmienie zadecyduje ale również to który z tych wzmacniaczy lepiej sprawdzi się przy cichym słuchaniu.
  4. To tak samo jak u mnie😎 Na antresolę powędrował zestaw B&W CDM1 SE i standy Atacamy oraz czcigodne Sansui SP2500X, będą czekać na jakąś lampę. Aktualnie szukam nowego wzmacniacza do tych 501nek. BTW jestem tu pierwszy raz, Dobry wieczór! PS. czy u Ciebie gdy były zupełnie świeże też co nieco "sypały szkłem" u góry? To już powoli zanika ale nie brzmiało ciekawie, jeszcze ze 2 miesiące i będzie OK.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.