Jump to content

toptwenty

Użytkownicy+
 • Content Count

  1530
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  106

toptwenty last won the day on April 11

toptwenty had the most liked content!

Community Reputation

18075 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

23781 profile views
 1. Obnoszenie się ze swoją orientacją seksualną jest w tych kręgach niemile widziane! Czukcze to nie Rosjanie, od których Czukcze nie mogą się opędzić przez setki lat. A kysz!
 2. Mieszkania klasy średniej w Rosji, XXI w. Fałszywy patriotyzm rosyjski działa tylko wtedy, gdy ma się zagranicznego złoczyńcę. Rosja zdecydowała się sprzymierzyć się z Chinami i przeciwstawić się Zachodowi z powodów historycznych, ale także dlatego, że Zachód ma paskudną tendencję do forsowania rządów prawa u swoich partnerów. To wielkie nie-nie w Rosji, ponieważ ograniczyłoby to dostęp do nieprzyzwoitych zasobów bogactwa klasom wyższym, więc Rosja wybiera Zachód jako swojego czarnego luda i współpracuje z Chinami, które działają zgodnie z tymi samymi, choć nie tak przesadnymi, zasadami.
 3. Przewaga protestantyzmu nad katolicyzmem. Mateczka pokazuje figę.
 4. Kard. Dziwisz reaguje po tekstach Onetu. Ks. Isakowicz-Zaleski publikuje dowody spotkania Kardynał Stanisław Dziwisz zaprzecza informacjom, które opublikowaliśmy w Onecie, jakoby krakowski metropolita w 2012 r. dowiedział się o pedofilii ks. Jana Wodniaka i nic z tą wiedzą nie zrobił. We wtorek wydał oświadczenie, w którym po raz kolejny zapewnił, że spotkania sprzed ośmiu laty z ks. Isakowiczem-Zaleskim, który miał go o tym poinformować, nie pamięta. Dziś krakowski duchwowny opublikował list, który wtedy przekazał swojemu przełożonemu. Z jego treści wynika, że zaniedbania kard. Dziwisza
 5. Lista ponad 350 afer, które towarzyszyły nam od momentu powołania rządu Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego. Afer jest coraz więcej, dlatego lista stale się powiększa. 1. Afera SKOK – gigantyczne pieniądze trafiają w nieznane miejsca, w tle politycy układu władzy; 2. Afera rolna – utrudnienie zakupu ziemi polskim rolnikom; 3. Afera wiatrakowa – zniszczenie sektora energii odnawialnej w Polsce; 4. Afera samoloty VIP – kupowanie bardzo drogich, przepłaconych samolotów bez przetargu; 5. Afera billboardowa – kampania reklamowa rządu za pieniądze ze spółek Skarbu Państwa;
 6. Ujawnił całą miernotę PiS'u.
 7. Może się nareszcie pozagryzają. Trzymam kciuki. Na razie mu się pogarsza.
 8. MiGi 29 pomogą uczynić Amerykę wielką za pieniądze jej "prezydenta".
 9. Ale chętnie sobie jego smrodek powąchasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.