Jump to content

toptwenty

Użytkownicy+
 • Content Count

  1484
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  80

toptwenty last won the day on February 26

toptwenty had the most liked content!

Community Reputation

13822 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

23111 profile views
 1. Z zadowoleniem znawcy przedstawiłeś tutaj klasyczne definicje antysemityzmu. Ponieważ moim zdaniem sprzeniewierzyłeś się sprawie bezstronności, w której udział jako Moderator zadeklarowałeś, mam prawo mówić do Ciebie w ten sposób. Będziesz odtąd wsród ignorowanych, Żydzie. PS - okazuje się, że nie mogę Cię ignorować, Żydzie.
 2. A jak funkcjonuje to określenie w Polsce? Co oznacza zawołanie: - Ty Żydzie!
 3. Nie ten wątek... Obraz dominującego ogółu da się łatwo odnaleźć właśnie w tym wątku. Nie potrzebujesz lupy.
 4. Czynny przykład polskiego antysemityzmu.
 5. Ponieważ taki właśnie był cel tej "władzy".
 6. Oraz mikrofony i kamery w miejskich parkach, żeby widzieć i słyszeć o czym mowa. Wieczorem każdy dostaje plusa lub minusa, unosząc się lub opadając w hierarchii dostępu do awansu.
 7. W religii mojżeszowej nie ma żadnego fizycznego obiektu (takiego jak totem, krzyż lub obraz), któremu wierni składają hołdy i z czego postronni obserwatorzy mogliby się pośmiać. Wręcz przeciwnie - wszelkie "cielce" są surowo zakazane. Tak że - strzał kulą w płot. A przy okazji wyszła jego ignorancja i/albo antysemityzm.
 8. We władzach i strukturach PZPR zdarzali się czasami mądrzy ludzie i prawdziwi intelektualiści, a w PiS trudno kogoś takiego znaleźć. Nawet jeśli kiedyś byli, to już dawno uciekli z tego bagna. Ci, co pozostali, niczym się od siebie nie różnią. Chociaż ja dostrzegam między nimi pewną różnicę. Jeden jest gorszy od drugiego.
 9. Nie chodzi o jakieś punkty, netykietę czy nawet dobre obyczaje. Chodzi o bezczelne łamanie PRAWA w postaci hejtu i antysemityzmu, na które moderacja nie reaguje mimo zgłoszeń. Czasami sama bierze w tym udział... Dobrze wiesz, co mam na myśli. Jeśli nie - to zajrzyj do wątki o antysemityźmie Polaków - może oddaj go "pod opiekę" komuś innemu?
 10. Choćby na zmianę. Jakieś dyżury itp. Hejt i antysemityzm od miesięcy wylewa się w bardzo wielu wątkach. Często podpadając pod Kodeks Karny. Może ktoś to zbiera dla potomności?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.