Jump to content

PanBajery

Nowi Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. @fozzie To co napisałeś załatwiło sprawę 😉 Dzięki Panowie! Temat do zamknięcia.
  2. Dzięki, spróbuję jakoś to ustawić. Możliwe, że jest to kwestia sterownika. Szkoda, że nie pamiętam jaki instalowałem na Win7. W każdym razie działał wtedy...
  3. Witajcie! Mam problem ze skonfigurowaniem zewnętrznej karty dźwiękowej po przesiadce na Windows 10. Mianowicie, posiadam interfejs Behringer UM-2. Pobrałem do niego najnowszy sterownik ASIO dedykowany dla tejże firmy. Problem polega na tym, że kiedy odpalam DAWa, korzystającego z ASIO, dźwięk z zewnętrznych aplikacji nie jest odtwarzany. Czytałem o ASIO i dowiedziałem się, że dwa źródła dźwięku jednocześnie nie są w stanie współgrać. Co dziwne (a może i nie), wcześniej miałem Win7 i byłem w stanie pracować w DAWie i odtwarzać muzykę z "zewnątrz" np. z YT. Może jest to kwestia włączenia którejś z opcji w Windowsie i będzie po problemie ? Albo sterownik ? Odpaliłem video z YT, później włączyłem DAW i działało jednocześnie. Jednak po zresetowaniu przeglądarki problem wrócił. Toteż domyślam się, że jest to kwestia odpowiedniej konfiguracji. Będę bardzo wdzięczny za pomoc z profesjonalnego źródła ;)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.