Jump to content

MarcinQoo

Użytkownicy
 • Posts

  92
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

84 Neutralny

Audiostereo

84

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MarcinQoo's Achievements

 1. Współczesny brytyjski Mostly Autumn, to prog-rock z domieszką folku.
 2. Z tego typu przeróbek słynie jeden sklep sprzedający sprzęt tzw. vintage. Poza wykonaniem serwisu, zwanego po wintadżowemu "rewitalizacją", wszystkie sprzęty - poza słuchawkami - dostają albo tego typu drewniane boczki albo wręcz całe są umieszczane w drewnianych obudowach. Dzięki temu stają się oczywiście jeszcze bardziej wintadżowe.
 3. Popieram. Ja też zdecydowanie wolę się motać ze sznurem 😀
 4. Koledzy już odpowiedzieli na wszystkie zadane pytania (w tym skierowane do mnie 😀), więc ze swojej strony dodam tylko, że jeśli nie masz nic przeciwko noszeniu w kieszeni następnej rzeczy, to iBasso jest też jakimś rozwiązaniem. Gdybyś zdecydował się jednak na słuchawki bezprzewodowe, to wspomniane wyżej Sony są dobrym wyborem (wg mnie znacznie lepsze od SENNHEISER Momentum True Wireless).
 5. Ja korzystam z AQ DragonFly Cobalt. Podłączam go bezpośrednio do telefonu. Nie chcę mieć zbyt dużej ilości gratów w kieszeniach, dlatego nie używam dedykowanego przenośnego odtwarzacza plików.
 6. We współczesnym świecie jest bardzo trudno (albo wręcz praktycznie niemożliwe) stworzenie produktu, który nie będzie się opierał na częściach i podzespołach z różnych krajów. Ale czym innym jest zaprojektowanie urządzenia od podstaw i wyprodukowanie go na elementach kupowanych od różnych producentów-poddostawców, a czym innym kupienie gotowego produktu "z półki", który ma tylko nadruk producenta. To się nazywa badge engineering i jest daleki od polskiej myśli technicznej, która powstała z miłości do muzyki.
 7. Ktoś nie chce zapłacić 22500 PLN za LineMagnetic LM-805IA? Można kupić w Chinach wzmacniacz Willsenton R-800i 300B 805 za 1985 USD. Nawet po doliczeniu przesyłki, cła i vat będzie kosztować mniej niż 50% ceny LineMagnetic. R-800i to bliźniacza konstrukcja w innej obudowie, wyposażona dodatkowo w zbalansowane wejście po XLRach. Obydwa wzmacniacze powstają w tej samej fabryce w Chinach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.