Jump to content

Bromba

Użytkownicy
  • Content Count

    33
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
  1. Jacek - taka dodatkowa rzecz. Swego czasu chciałem takie all in one kupić teściom i przy tej okazji słuchałem większość wynalazków pioneera, także mini dzielone, oraz najnowszy wynalazek all in one NC-50DAB, czyli pełnowymiarowy streamer z cd i wzmacniaczem. Niestety grało to bardzo słabo, płasko, pudełkowato. Tak samo mini onkyo i nowe małe yamahy w klasie D, również grały słabo. Skończyło się jak wspomniałem wcześniej, na denonie M40DAB. Tak na marginesie ten CA minx xi dźwiękowo rozwalał wszystko co powyżej. Ale tak jak wspomniałem wcześnij, powinieneś go posłuchać, a nie zaufać mi, czy komuś innemu. Może ja słyszę inaczej :) .
  2. Jacek - nie bawiłem sie radiem ani apkami na telefony, odpalałem muzę z nasa i pendriva. W obu przypadkach żadnych problemów. Aha jeśli chodzi o nasa to faktycznie używałem jakieś aplikacji na ipadzie, ale pobieżnie, to nie moje klimaty więc Ci nie powiem. Chociaż ogólnie przyjemnie działała. Jeśli chodzi o radio internetowe to najlepiej dopytać na jakichś forach cambridge audio, ale myślę, że powinieneś uzyskać to czego oczekujesz plus dodatkowo fajny dźwięk i możliwość podłączenia przyzwoitych kolumn.
  3. Witaj, Rzadko się udzielam, ale postanowilem napisać. Jeśli zależy ci na porządnym dźwięku, to te pioneery zabawkowe sobie daruj. Wzmacniacz w klasie D, gra to słabiutko, pudełkowato, kompletnie bez wyrazu, jak i cała reszta all in one w klasie D. Wzmacniacze klasy D poniżej 5k PLN nie grają. Pioneery są tego przykładem. A30 gra lepiej niż A50. Tego CA słuchałem z podpiętymi do niego Dynaudio X14 i wierz mi, kawał dobrego dźwięku. Ma normalny wzmacniacz, pożądne zasilanie i możesz w przyszłości podłaczyć do niego normlne kolumny, a nie jakieś pierdziawki. Druga rzecz to te rozbudowane możliwości podłączania różnych źródeł (pioneer), marketingowy bełkot i nic więcej. 24/192, DSD 11,2 i co jeszcze. Pytanie skąd ci wszyscy ludzie biorą taką muzykę. Już widzę kogoś kto kupuje sprzęt za 2,5k PLN a potem płyty z 20-30$ sztuka. Poza tym, tych "gęstych" formatów na pewno nie usłyszysz na takim sprzęcie. Oczywiście kogoś może jarać, że na wyświetlaczu zaświeci się DSD 11,2 :), ale to już inna bajka, do innego klubu. To jest forum od muzyki...chyba. Minusem tego Minxa może być to, że nie ma CD, ale zawsze można sobie płytkę zripować na dysk, pena czy coś podobnego. Zawsze trochę się podśmiewałem z ludzi z klubu dobrych miniwież, że tam ciągle Denon M39/40, ale jak posłuchałem, i kupiłem teściom na wieś, to doceniłem. Wszystkie te pioneery, onkyo...zabaweczki. Oczywiście odsłuch przede wszystkim. Nie ma co się śpiszyć, bo potem będziesz żałował. Warto może posłuchać czegoś spoza głównego, marketowego nurtu. Owocnego polowania.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.