Jump to content

Sadamek1214

Nowi Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Edit (kolejny) Kolejne testy/spostrzeżenia. Kolumny podłączone normalnie w linii A, lewa oraz prawa tak jak być powinno. DAC audio podłączony do wejścia CD we wzmacniaczu. Przy włączonej dodatkowo opcji CD Direct znajdującej się na wzmaku, obie kolumny cały czas grają prawidłowo, po wyłączeniu opcji CD Direct momentalnie prawa kolumna gra ciszej.
 2. Mój wzmacniacz to Denon PMA 320, czy jesteś w stanie pomóc gdzie dokładnie szukać tego przekaźnika? Edit: Po kolejnych testach nowe stwierdzenia: kolumny podłączone w linii A, Prawa i Lewa. Na wyjściu CD wybranym na wzmaku działają prawidłowo cały czas. Źródło dźwięku laptop, podłączenie 2xChinch na Jack 3,5mm Na wyjściu AUX1 oraz AUX2 kolumny podłączone w linii A, Prawa i Lewa. Jedna z kolumn gra ciszej po upływie 5-10 minut (kolumna prawa). Źródło dekoder kablowy podłączony po HDMI do TV, z TV kabel optyczny do DAC audio, wyjście z DAC 2xChinch na 2xChinch do wzmaka. Cz
 3. Czy na jakiś czas kolumny mogą być podłączone tak jak na obrazku? Czy nic im nie grozi ani wzmacniaczowi?
 4. Edit: Po dokładnym sprawdzeniu, gdy podłączam kolumny pod linię A odpowiednio Prawa i Lewa, to wspomniana kolumna w głównym poście przez jakieś 5-10 minut gra poprawnie, na równej głośności z kolumną lewą. Po upływie tego czasu nagle kolumna zaczyna grać ciszej. Podłączenie Linia A + Linia B jak na obrazku, powoduje że obie kolumny grają poprawnie, przez cały czas 🤔
 5. Witam. Właśnie się dosłuchałem, że jedna z kolumn gra ciszej od drugiej. Problem występuje gdy kolumny mam podłączone w linii A, gra wtedy ciszej kolumna prawa. Po podłączeniu kolumny prawej pod linie B jako kolumna prawa to również gra ciszej. Jeśli jednak kolumny podłącze jak na obrazku poniżej czyli linia A kolumna lewa, oraz linia B kolumna lewa (mimo że to kolumna prawa) to wtedy głośność obydwu kolumn jest jednakowa. Czy ktoś może wie dlaczego tak się dzieje? Coś ze wzmacniaczem? Kolumny jakie mam to zdjęcie poniżej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.