Jump to content

DJ MIX VOL Enterno

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Myślałem że na tej stronie znajde pomoc od TOTALNEGO ZERA że ktoś mi wytłumaczy po koleji wszyściutko, ale nie bo większości tylko się mądrzy i umie tylko poprawiać ortografie(no tak z 3, 2 może 1 osoba chciała pomóc)
  2. Naprawdę się nie znam, czytać nie umiecie co niektórzy? Napisałem że pierwszy raz takie coś bym chciał zrobić. Proszę o normalne odpowiedzi. Wogule się na tym nie znam bo nigdy w takie rzeczy się nie zagłębiałem Mariuszu.. A czy ten MWP do którego dałeś link się nada czy potrzeba mocniejszy? Mariusz a może lepiej by było jakbyś sam poszukał te wszystkie rzeczy do podłączenia i mi wysłał link do każdej rzeczy co? Szukaj TYLKO na Allegro i żeby była Przesyłka kurierska pobraniowa. 😉
  3. Zatem. Chciałem sobie zakupić jakiś dobry sprzęcik do słuchania muzyki nie za mocny, nie za słaby tylko dla mnie taki w sam raz. Czy takie coś da radę zrobić i by działało? Chciałbym to mieć do PC czyli w domu nie samochodzie. Tutaj linki do 2 rzeczy które chciałbym połączyć razem. 1. [Hidden Content] 2. [Hidden Content] Jakby co to ja wogule się na tym nie znam i proszę o pomoc, pierwszy raz takie coś będę chciał zrobić.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.