Jump to content

dyzman69

Użytkownicy
 • Content Count

  2549
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

dyzman69 last won the day on July 2 2015

dyzman69 had the most liked content!

Community Reputation

387 Bardzo dobry

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znam tego człowieka. Co chcesz przez to powiedzieć? Najwidoczniej się pomylił lub nieprecyzyjnie się określił. Miał na myśli że kabel jest do Krella (CAST) i użył sformułowania jakiego użył. Czyżbyś coś insynuowal? Bo tak to można odebrac.
 2. Tak, wystawiam urządzenie w jego imieniu. Nie napisałem, że przewody CAST są Krella.
 3. Sprzedam przedwzmacniacz Krell Phantom II kolor czarny, stan idealny, rok 2016, karton, pilot, faktura, kupiony w kraju. Przez dwa lata pracował z końcówką 700cx. Sprzęt mało używany. Do kompletu dokładam gratis przewody CAST. Cena 15 tys. zł.
 4. Sprzedam pre Krell Phantom II, czarny, pilot, karton papiery, kupiony w kraju. Rok 2016. Stan idealny. Pracował z końcówką 700cx. Cena 15 tys. Dokładam w gratisie przewody CAST.
 5. Db4 czarny kolor, czerwony wyświetlacz, stan idealny, wersja na zamówienie z dwoma zloconymi gniazdami Furutecha, dwa pozostałe standardowe Bals. Cena 2500 zł.
 6. Dowiem się jaka jest cena i dam znać. Stan urządzenia bardzo dobry.
 7. Ja generalnie mam fajny system odniesienia u nas w okolicy. Chciałem tylko by o Wile Jazz napisał ktoś postronny bo urządzenie jest ciekawe i niezwykle dobre brzmieniowo. Elberoth kiedyś zaproponowal, że chętnie go posłucha u siebie i przy okazji porówna z czymś konkretnym. Niebawem odwiedzi mnie kolega motyllo więc będzie mógł ocenić to co udało mi się wycisnąć z mojego systemu i Jazza bo od ostatniej jego wizyty u mnie brzmienie mocno ewoluowało. Może coś napiszę tutaj od siebie na ten temat. Jazza mam już 2,5 roku i ciągle odkrywam jego potencjał. Okazuje się, że wciaz ma rezerwy i ukryty potencjał. A Szymonowi chetnie załatwię do testów kondycjoner DB5. Kiedyś był chętny go wypożyczyć i sprawdzić. Rozmawiałem tez ostatnio z Witkowskim. Wspominałem tu kiedyś, że zajął się konstruowaniem przewodów głośnikowych, które miały dorównać jakimś ultra drogim konstrukcjom, zdaje się że z antypodow. Mówił, że już kończy projekt ale z tonu wypowiedzi wnioskuję, że chyba konstrukcja nie spełnia jego oczekiwań. Myślę, że zamiast próbować tak ambitnego i chyba raczej niewykonalnego zadania (pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć) to mógłby pomyśleć na nową sieciową wersją przewodu do serii TON. I będę się starał go do tego namówić. Nie żebym miał niedosyt na moich trzech sieciowych Moc 5.0 ale w serii TON akurat sieciowego brak. To byłby taki naturalny i oczywisty ruch w temacie kabli Wile. A poniżej system odniesienia do którego mam dostęp w każdej chwili
 8. Mam znajomego który chce zamienić Db4 na DB5 więc Db4 jest do sprzedania. A co do kabli polecam sieciowe Wile od wersji Moc 5.0 w górę.
 9. Nic się nie dzieje. Słucham muzyki! Jak ktoś chce usłyszeć upadek Wile zapraszam do mnie! Niewiele jest urządzeń i kabli robionych w tym kraju, które potrafią zagrać na poziomie tego co prezentuje Jazz, Louis i przewody z najwyższej serii TON. Co prawda Louisa u mnie nie posłuchajcie ale myślę że jak ktoś się pofatyguje do mnie na odsluch to da się załatwić też posłuchania Louisa. To tyle w temacie. Szkoda mi czasu już na zagladanie na forum. Byłoby o czym pisać gdyby Elberoth dotrzymał słowa i zorganizował u siebie odsluch Jazza i ewentualną konfrontację z czymś godnym. Można by wtedy wymienić się wnioskami i opiniami a tak to o czym tu pisać? Haiku lepsze od Rocka? Być może, nie wiem nie słuchałem. Rock, Jazz czy Louis to nie są najlepsze wzmacniacze na tej planecie. Ale co to znaczy najlepsze? No właśnie, w czym był lepszy? Jakieś konkrety? Również jeśli chodzi o urządzenia towarzyszące itd.
 10. No to już są jakieś konkrety. Ale No 2 kosztuje prawie półtora tysiąca złoty i porównanie go z furutechem tańszym o 30% i Sratusem który można kupić poniżej 400 zł generalnie wiele o No2 nie mówi. Można powiedzieć, że nic dziwnego, że był lepszy. Osobiście ciekawy jestem szczytowego modelu sieciowki. Chętnie porównam go z moimi Wile czy wysokim modelem Furutecha. Czy te sieciowki są uniwersalne czy są rekomendowane do konkretnych urządzeń typu wzmacniacz, źródło, pre?
 11. Jakieś konkrety? W jakim systemie testowałes i z jakimi przewodami porownales? Niewiele firm "ciągnie" druty we własnym zakresie. 90% zamawia u podwykonawców lub po prostu kupuje i jak to nazwales, konfekcjonuje. Ale to pojęcie jest tak szerokie że zmiescisz w nim kabelki które zostały jedynie odziane w lepszy lub bardziej ciekawy oplot zewnętrzny (lub innego rodzaju otuline zew.) jak i kabelki które nie przypominają w niczym zakupionych przewodników bo są konstrukcjami na tyle skomplikowanym w budowie, że pisanie na ich temat w takim kontekście to zwyczajne nadużycie.
 12. Tego nie wiesz. To tylko Twoje przypuszczenia. Chyba że miałeś i testowałes. Przewody z całą pewnością bardzo przystępne cenowo a wykonanie na oko całkiem dobre. Ciekawe jak z wpływem na przesyłany sygnał na tle innych przewodów choćby z tego pułapu nie mówiąc już o droższej konkurencji?
 13. Z czym porownywaliscie. Na tle jakich konstrukcji wypadły tak dobrze?
 14. Jaki jest przedział cenowy tych przewodów, z jakich materiałów są wykonane?
 15. Choroba. Chorował od kilku lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.