Jump to content

Sober616

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sober616's Achievements

 • 7 days
 • First Post
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Cześć, chętnie zakupię No. 1 Pro, mam w źródle No. 2 Pro, mam minimalnie za dużo gęstego basu, reszta się zgadza. Gdyby, któryś z klubowiczów chciał się pozbyć proszę o kontakt. Pozdrawiam
 2. Panowie i Panie, który z wzmacniaczy Hegla ma mniej bezkompromisową i bardziej kulturalną górę? H70 czy H80? Mam dość szczegółowe głośniki i nie chcę przesadzić, a czytałem dość różniące się od siebie opinie w internecie. Dzięki za pomoc!
 3. Nagle. Okazało się, że przyczyną jest kabel zasilający, a właściwie jego położenie względem gniazdka, czyli polaryzacja. Przy obrocie wtyczki, dźwięk jest po lewej stronie, przy drugim położeniu na środku. Myślę, że to wina instalacji lub gniazdka. Przestroga dla forumowiczów ?
 4. Cześć, mam problem ze swoim Heglem H70. Otóż zauważyłem, że jeden kanał gra głośniej, a konkretnie lewy, więc został mu wymieniony potencjometr. Nic to nie zmieniło. Na pewno nie jest to wina źródła, gdyż po zamianie kabli RCA stronami, dalej lewy gra głośniej. Po wpięciu prawej kolumny w lewe gniazdo głośnikowe - prawa gra głośniej, czyli ewidentnie na wyjściu lewego kanału musi być głośniej. Badanie oscyloskopem na samym wyjściu kanałów nie pokazało odchylów między lewa a prawą stroną wzmacniacza. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
 5. Już wszystko wiem, Meridian wysłał mi schemat jak czytać numery serwisowe. Mam wersję 18bit.
 6. Cześć, czy ktoś mi pomoże? Nie wiem, ilu bitowa wersja tej 506tki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.