Jump to content

Marysia Mazurska

Nowi Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Myslę, że mam pole manewru w negocjacjach z nim. Postaram się by dorzucił 80%. Te 20% to może będzie świeża wykładzina, którą mogę sobie kupić, bo ta co jest to jest masakra.
  2. Cześć, dzięki za odpowiedź. Ja całe życie żyłam w przeświadczeniu, że jeśli chce się coś wyciszyć, to należy to robić tam, gdzie dźwięk powstaje. Ale widzę, że wielu Panów, którzy tu opiniują, uważa, ten sufit należy uszczelnić akustycznie i tyle. Ja mam dobrą okazję, by zrobić podłogę u siebie za pieniądze sąsiada i powalczyć o zniwelowanie odgłosów po mojej stronie. Wszyscy na tym wygrają - on będzie miał sufit industrialny a ja nową podłogę bez ponoszenia wielkich kosztów. Czy zadziała? Mam nadzieję, bo wierzę, że dźwięk należy złapać tam, gdzie powstaje. To budynek z lat 60 w Berl
  3. Bardzo dziękuję za rzetelne podejście do tematu. Podłoga w naszym bloku jest betonowa, lana choć wygląda jak prefabrykat. Blok z lat 60tych. Załączam zdjęcie od sąsiada z dołu, który wyeksponował sobie konstrukcję jako element dekoracyjny ale niestety kosztem akustyki. U mnie jest taka sytuacja, że w kuchni płytki są położone bezpośrednio na strop bez jakiejkolwiek izolacji, w pokojach natomiast wykładzina dywanowa, tez na goły strop. Mieszkanie wynajmuję. Nie za bardzo mogę cokolwiek zrobić oprócz podłożenia czegoś pod wykładzinę i położenia czego na kafle. Mogę dodać 1 cm grubości. Jedn
  4. Panowie doradźcie, co mam położyć na podłogę by zabezpieczyć sąsiada przed przenoszeniem dźwięków ode mnie do niego. Chodzi głównie o kroki, otwieranie szafek, jak coś upadnie na podłogę to on wszystko dokładnie słyszy. Chińskie tortury. Szukam rozwiązania, które nie będzie wymagało wylewki, najlepiej coś, co włożę pod wykładzinę podłogową. Łudzę się nadzieją, że poza sklepami gdzie każdy chce mnie namówić na to, co ma w ofercie, są gdzieś specjaliści, którzy obiektywnie doradzą, co robić i zaproponują coś nietypowego.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.