Jump to content

Panjarek

Użytkownicy
 • Posts

  241
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

6 Neutralny

Audiostereo

6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Panjarek's Achievements

 1. Panjarek

  Potrzebuję ...

  Cześć. Kupię transformatory głośnikowe do wzmacniacza PP na lampach EL84. Ktoś posiada zbędne?
 2. Tylko czym jest ten poziom N? Słucham muzyki nie za głośno (mieszkam w bloku) ale też nie tak aż delikatnie.
 3. Cześć. Skonstruowałem te kolumny [Hidden Content] Czy wzmacniacz ten napędzi je poprawnie?
 4. Panjarek

  Sprzedam/kupię

  Cześć. Składam klona audio note l1 Kupię 4 lampy el84, dwie ecf80. Do tego transformator 250v+6,3V oraz dwa głośnikowe do el84.
 5. Mam jeszcze transformator 2x31vac 200va. Chcialem wykorzystać tamten że względu na małe gabaryty. Słucham spokojnie więc myślałem że wystarczy. W zasadzie jeśli chodzi o tę końcówkę mocy to nie jestem jakoś do niej specjalnie przywiazany. Miała służyć do testowania przedwzmacniacza lampowego diy Conrad Johnson.
 6. Mam transformator Unitra zatra ts120/13 i zasilacz na 2 kondensatorach 10000uF. Prąd z jednego zasilacza rozdzielić na dwie końcówki czy lepiej prąd z transformatora rozdzielić na dwa zasilacze?
 7. Takie rzeczy na pw. Chętnie też wymienię z doplata za czysta płytkę. Mogę też za tę pcb dać pcb klona wzmacniacza audio note z tego wątku
 8. Chciałem na mosfetach i wyglądało mi to na solidną konstrukcje. Myliłem się?
 9. Cześć. Na AliExpress znalazłem takie oto głośniki https://a.aliexpress.com/_v0jAc5 Napisane że to głośniki z Denon AH-D9200. Czy rzeczywiście mogą mieć coś (poza nazwą) wspólnego z oryginalnymi? Warto pakować je do słuchawek?
 10. Na lampach pcc88 (Tesla) czyli Klimo Merlin. Łącznie z trafem firmy Edis robionej specjalnie pod te wersję 170vac. Chętnie bym spróbował konstrukcji na ecc82.
 11. Chce ktoś kupić lub wymienić gotowy preamp? Nie chcę przelutowywac wszystkich elementów a chciałbym aby lampy wystawały z obudowy.
 12. Cześć. Mam taką końcówkę mocy z AliExpress. [Hidden Content] Jak ustawić prąd spoczynkowy i na jaką wartość? W szereg między zasilanie a + końcówki miernik?
 13. A coś do czego da się kupić pcb i elementy bez problemu?
 14. Cześć. Warto bawić się w konstrukcję diy wzmacniacza słuchawkowego? Jest coś godnego polecenia? Słuchawki mam 250 Ohm zbalansowane.
 15. Cześć. Sprzedam obudowę z toroidy.pl taka jak tutaj z frontem black Alu która kosztuje 296zl [Hidden Content] U mnie za 200 i gniazda głośnikowe oraz cinch gratis. Mogę też niedrogo dorzucić taki wzmacniacz [Hidden Content] lub nawet dwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.