Jump to content

Panjarek

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

3 Neutralny

Audiostereo

3

Bocznica

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupiłem dwie sztuki EA2-9NU na AliExpress. Za 2 miesiące powinny być 😉
 2. Tak zrobię. Jeszcze kwestia przekaźnika. Czy da się kupić jakiś zamiennik w normalnym sklepie?
 3. Są to pozostałości z innych konstrukcji DIY. W zasadzie to większość drobnych rzeczy mam. Brakuje mi tych diod, diod zenera, kilku rezystorow no i tych kondensatorow foliowych ale z tym poczekam na koniec.
 4. Mistrzu. Nie wymyślam, ja ich po prostu nie rozróżniam. Patrzę najpierw co mam i przy wątpliwościach dopytuje. Pamiętam że kupowałem u piekarza [Hidden Content] gdzie jest podpisana jako schottky i pomyślałem że się nada
 5. Okej. Kompletuje elementy zaczynając od tego co mam. 1.Czy w miejsce C1 mogę dać 220uf? 2. W miejsce C20 mogę wstawić 22uf? 3. W miejsce D9 daje 4 diody SF26G czy mogę ich użyć również w miejscach D1-D4? 4. Stabilizator napięcia U2 LM317T?
 6. Jesli mam transformator z uzwojeniem wtórnym 230VAC czyli po wyprostowaniu około 320vdc to dawać również te zenerki czy lepiej będzie cac zworkę?
 7. Odnośnie kondensatora C8 to co to ma byc że jest na niego aż tyle miejsca?
 8. Ja mam w aplikacji info o przygotowaniu przesylki.
 9. Czy w kwestii lamp będzie podobnie? Czy warto wydać więcej? Będzie różnica między najtańszą para za 150zl a czymś powyżej 300zl?
 10. Panjarek

  Potrzebuję ...

  Cześć. Kupię 2 niedrogie lampy E82CC lub odpowiedniki.
 11. O kondensatorach C13 i C16 napisałeś aby kupić maksymalnie dobre. Co jeżeli chodzi o kondensatory C2 i C3? Tam wystarczą zwykle elektrolity? Które elementy są najbardziej istotne i warto zainwestować? Mozesz napisać gdzie przy sygnale najlepiej sprawdza się ceramiki, gdzie foliowe a gdzie mikowe?
 12. Dopisze. Zrobię to dodając fotę (jeśli pozwolisz to Twoją). Dopisze również o diodach zabezpieczających lampę wtórnika. Tylko czy wszystkie wypisane przeze mnie elementy są okej? Jest jakiś bardziej popularny przekaźnik łatwy do kupienia?
 13. Przerabiam BOM na plik exela uwzględniając uwagi @McGyver. Głównie pod lampy e88cc itd. Wygląda to tak jak w grafice. Proszę o sprawdzenie i napisanie co poprawić, potem udostępnię dodając jakiś opis ze screenami i zdjęciami.
 14. Takie połączenie zagra w jakiś sposób lepiej niż karta dźwiękowa do komputera? Na przykład taka która ma wyjścia rca więc podłącze od razu do wzmacniacza [Hidden Content],id131496.html
 15. Panowie kolejne dwa pytania które nie powinny paść. 1. Do czego podpiąć amanero lub inny konwerter i2s. Nie mogę znaleźć żadnego dać z wejściem i2s i wyjściem rca. Jak to prawidłowo podłączyć do wzmacniacza? 2. Zmieniłem źródło dźwięku - wcześniej dźwięk szedł z hdmi do monitora komputera i z monitora do końcówki mocy. Teraz jako źródło mam raspberry i gdy nic nie gra głośniki buczą. Między + sygnału a masę wstawić rezystor 33k Ohm?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.