Jump to content

masllak

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję wszystkim za pomoc byłem na odsłuchu powiem szczerze Yamaha dość ładnie gra ale jakoś mnie nie urzekła.. Może zabrzmi to dziwnie ale zgadałem się z sąsiadem jaki ma sprzet a ma taki [Hidden Content] I po odsłuchu u niego... Stwierdziłem że nic lepszego mi nie trzeba. Zdecdowanie bardziej podobał mi się na tym Philipsie i za 1100zł!.orginalnie zapakowaną znalazłem 40 km od mojego miejsca zamieszkania! Dla mnie gra rewelacyjnie!
 2. Swoją drogą ile daleś za sprzęt 1200?więc jak będzie duża różnica.. między orginalnymi a Debut Referenc to pewnie fundusz kawalerski trzeba uruchomić?? Jeszcze jedno pytanie.. Wiadomo przeważnie sprzęt jest na jednym poziomie..ale czy powiedzmy jedna kolumna wyżej druga niżej znacznie wplynie na pogorszenie wrażeń.
 3. O wlaśnie widzę że salon z którego polecacie znajduje sie u mnie w mieście.. ruszę jutro na odsłuch..
 4. Dziękuję bardzo wybiore sie napewno posłuchać, całkiem ciekawy salon jest w moim mieście.. Z waszego doświadczenia warto dorzucić do lepszych.. kolumn..?
 5. jest kilka modeli Yamaha PianoCraft w który byś...celolwał.
 6. Możesz doradzić? zależy mi na pewno na małych kolumnach
 7. Witam wszystkich . Standardowa sytuacja zmiana wystroju wnętrza i nagle wysłużony Technics + Tonsile nie pasują do wystroju (wg. wiadomo kogo:). Moja proporcja słuchania muzyki 80% 20% Tv. Po prześledzeniu forum odpuszczam soundbara. Ze względu na gabaryty zależało by mi na amplitunerze slim. Zależy mi również na odtwarzaniu CD. Czy taka konfiguracja zdała by egzamin: amplituner : Pioneer VSX-S520 jako odtwarzacz cd : Pioneer BDP-170-K czarny ([Hidden Content]) i czy tu spełni swoją rolę jako cd i głośniki : Monitor Audio BRONZE 2 lub Heco Auror
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.