Jump to content

JaZzGot87

Użytkownicy
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

18 Neutralny

Audiostereo

14

Bocznica

4

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A to nie Bartek Ci o tym powiedział? Może coś mi się pomyliło albo ktoś inny pytał o podobną sytuację.
 2. Sorry McGyver, nie powinien tutaj powoływać się na Ciebie. Nie użyłeś słowa podejrzanie, ale tak wygląda ta aukcja i nie tylko ja podejrzewałem że coś jest nie tak. Mogłem poprosić Tomka o przeczytanie całej rozmowy dotyczącej tych kolumn... Albo po prostu olać jego post.
 3. Toć nie ja zacząłem, że głośniki są nieoryginalne, ale za to pierwszy napisałem że trzeba zwrócić honor. O co ci chodzi? P.S. Opierając się na wpisać mcgyvera, który dalej twierdzi że kolumny wyglądają na podejrzane.
 4. No to trzeba zwrócić honor allegrowiczowi. 👍 Dzięki za link.
 5. Tutaj już chyba trzeba Bogdana podpytać czy rzeczywiście tak było.
 6. Dopytałem jeszcze czy jest pierwszym właścicielem. Napisał że tak... Facet ściemnia w żywe oczy. Dodałem teraz ze dziwna sprawa bo wygląda na Peerless HDS a w oryginale był scan speak. Zobaczymy co odpiszę 🤔 Dobrze ze obserwuje ten wątek bo już jakiś czas temu trafiłem na tę ofertę i przeszło mi przez myśl czy nie wziąć za taką cenę.
 7. Ja odniosłem takie wrażenie jak porównywałem spotify z tidalem. Jakby w spotify były podbite skrajne a średnica wycofana. 🤔
 8. Czyli nic tam ogólnie złego się nie działo? Ja ogólnie czaje się na S3 lub wyżej. Zależy od funduszy. Tylko trochę obawiam się że podłogowe bmn mogą być za duże do moich 15m. @metalowy
 9. Mógłbyś napisać co masz na myśli? Coś z dołem nie tak?
 10. Dwie strony wstecz zdjęcia karfied'a są, ale już nie sprawdzałem czy wrzucał tu na hosta czy zewnętrznego. Nic w ustawieniach nie zmieniałeś, mniemam.
 11. Jeszcze niedawno były 🤔 Może coś z hostem?
 12. Dziwi mnie trochę fakt, że do 15m2 polecane są te same BMN, a na pytanie czy nie będą za duże P. Bogdan odpowiedział (trochę wymijająco moim zdaniem) że ma zadowolego klienta który słucha w 12m.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.