Jump to content

JaZzGot87

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by JaZzGot87

 1. Sorry McGyver, nie powinien tutaj powoływać się na Ciebie. Nie użyłeś słowa podejrzanie, ale tak wygląda ta aukcja i nie tylko ja podejrzewałem że coś jest nie tak. Mogłem poprosić Tomka o przeczytanie całej rozmowy dotyczącej tych kolumn... Albo po prostu olać jego post.
 2. Toć nie ja zacząłem, że głośniki są nieoryginalne, ale za to pierwszy napisałem że trzeba zwrócić honor. O co ci chodzi? P.S. Opierając się na wpisać mcgyvera, który dalej twierdzi że kolumny wyglądają na podejrzane.
 3. No to trzeba zwrócić honor allegrowiczowi. 👍 Dzięki za link.
 4. Tutaj już chyba trzeba Bogdana podpytać czy rzeczywiście tak było.
 5. Dopytałem jeszcze czy jest pierwszym właścicielem. Napisał że tak... Facet ściemnia w żywe oczy. Dodałem teraz ze dziwna sprawa bo wygląda na Peerless HDS a w oryginale był scan speak. Zobaczymy co odpiszę 🤔 Dobrze ze obserwuje ten wątek bo już jakiś czas temu trafiłem na tę ofertę i przeszło mi przez myśl czy nie wziąć za taką cenę.
 6. Ja odniosłem takie wrażenie jak porównywałem spotify z tidalem. Jakby w spotify były podbite skrajne a średnica wycofana. 🤔
 7. Czyli nic tam ogólnie złego się nie działo? Ja ogólnie czaje się na S3 lub wyżej. Zależy od funduszy. Tylko trochę obawiam się że podłogowe bmn mogą być za duże do moich 15m. @metalowy
 8. Mógłbyś napisać co masz na myśli? Coś z dołem nie tak?
 9. Dwie strony wstecz zdjęcia karfied'a są, ale już nie sprawdzałem czy wrzucał tu na hosta czy zewnętrznego. Nic w ustawieniach nie zmieniałeś, mniemam.
 10. Jeszcze niedawno były 🤔 Może coś z hostem?
 11. Dziwi mnie trochę fakt, że do 15m2 polecane są te same BMN, a na pytanie czy nie będą za duże P. Bogdan odpowiedział (trochę wymijająco moim zdaniem) że ma zadowolego klienta który słucha w 12m.
 12. No BMN na 90% wezmę na testy, ale myślę że udałoby mi się jakieś inne paczki wziąć na bezpośrednie starcie. Właśnie myślę o AP lub AA, może 16Hz? Używki też da radę na testy czasem wyrwać od handlarza z allegro.
 13. Ok, będę mieć na uwadze, aczkolwiek zacząłem coś tam grzebać tu na forum o nich, to pojawiały się głosy że dół misiowaty. Często gra u mnie szybki metal.
 14. Bez sprzętu pomiarowego i wiedzy to faktycznie błądzenie po ciemku, ale wydaje mi się że zamontowanie paneli na pierwszych odbiciach, dywan i symetria to taka podstawa :P Edit: no i trójkąt równoboczny i żadnych stolików w nim. Odległości od ścian kolumn jak i sweetspotu też przydałoby się rozsądne zachować, no ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy, jak mamy małe pomieszczenia.
 15. Nie Panie Rafale, ja się nie obraziłem. Opinie ludzi którzy olali tak podstawą rzecz jaką jest akustyka są dla mnie mało wiarygodne. Nawet jeśli mieliby sprzęt za dziesiątki tysięcy. Wpis że nie potrzebujesz i że głośno nie słuchasz szczerze mnie rozbawił. Pozdrawiam i życzę przyjemności z zestawu niekartonowego ?
 16. Ja już Tobie podziękuję. Także dzięki za dyskusję. ?
 17. A jak u Ciebie z akustyką i lokalizacją instrumentów? Akustyka ogarnięta czy gołe ściany na odbiciach? Symetria względem pomieszczenia zachowana? Wielu ludzi olewa temat akustyki, a wierzcie lub nie, to bardzo dużo zmienia w lokalizacji, dynamice, rozdzielczości. Jak ogarnięta to powiedz o lokalizacji. Słyszysz coś między środkiem sceny a kolumnami czy wszytko się dzieje na środku i na kolumnach? Czego słuchasz? @rafal735rnie mówię tego złośliwie ale trochę zabawnie zabrzmiał pocisk z twojej strony w Z5 jak wcześniej widziałem twoje foty z gołymi ścianami za kolumnami i wpisy że
 18. Co byś zaproponował? Może w używkach coś znajdę?
 19. Przyznam, że jestem nakręcony. Pożyczę i sam się przekonam. Czy Waszym zdaniem nie znajdę nic lepszego w używkach do 5k od nowych bmn do 5k? Które bmn polecacie sprawdzić w tej cenie? Podłogowe do pom 15m². P.S kozak opcja z upgradem też. Bardzo mi się podoba taka polityka. @rafal735rTy jak dobrze pamiętam robiłeś upgrade. Jak to tam cenowo wychodzi i co robiłeś dokładnie? Tak opisuje muda na allegro: Z resztą masz masę info i opinii tu na forum. Ja dużo nie czytałem w sumie. Z dwoma osobami na pw tylko pisałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.