Jump to content

dudek1

Użytkownicy
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

704 Bardzo dobry

Recent Profile Visitors

636 profile views
 1. Mylę, że ne ma się czym przejmować, moderatorzy przychodzą i odchodzą, a użytkownicy zostają 😄
 2. Jak mam zrozumieć tą odpowiedź? Przecież umiecie czytać, wszystkie wpisy Il Dottore są dostępne, nawet te skasowane, bo przecież są ukryte. Czy mam tu zacytować parę próbek? Przecież nawet w tym wątku parę stron wstecz mamy stosowną próbkę twórczości tego osobnika. Jeszcze raz podkreślam, chowanie głowy w piasek nie załatwi problemu. A on istnieje i jest poważniejszy niż sie zdaje.
 3. To jest tak oczywiste, że wstyd o tym pisać. Widać na powyższym przykładzie nie dla wszystkich. Wierzysz w jakieś bzdury i dopasowujesz oszustwa innych by uzasadnić swoje błędne rozumowanie. Wiesz jak się takie coś nazywa?
 4. Twój awatar mówi sam za siebie .....
 5. Przykro mi to mówić, znów pewnie ktoś potraktuje to jako atak personalny, ale niestety nie wiem jak to się dzieje, że to forum przyciąga bandę idiotów, nie potrafiących myśleć, za to wszędzie wietrzących spiski. Ale jak trzeba było zaprotestować np.: przeciw rujnowaniu polskiego systemu prawnego to wszyscy ci mądrale siedzieli cicho. Teraz wydaje im się, że mają okazję zaistnieć, więc powtarzają w kółko te swoje androny, sądząc, że dzięki temu te ich wymysły staną się rzeczywistością. Jak się coś takiego nazywa?
 6. Faktycznie, podobieństwo uderzające. Gorzej z wnioskami.
 7. A czy ktoś myślał pisząc powyższe?
 8. Ty sam jesteś szopką, skoro tak twierdzisz. Proszę nie usuwać tego postu. To nie jest atak personalny, tylko stwierdzenie faktu. Jest jak jest, niestety.
 9. Udajesz, czy nie rozumiesz? Nie widzisz kto to jest? A może musisz nie widzieć?
 10. Czekamy nadal na odpowiedź w sprawie stosunku administracji portalu do faszyzujących wypowiedzi Il Dottore. Chowanie głowy w piasek niczego nie zmieni. Wypowiedzi tego osobnika w oczywisty sposób naruszają prawo.
 11. Chłopie, gdyby jego irlandzki pracodawca (jeśli to, że tam pracuje jako lekarz jest prawdą) zobaczył tylko mały fragment tego co ten osobnik wypisuje, to po pierwsze wyrzuciłby go z pracy i po drugie straciłby prawo do wykonywania zawodu na terenie całej UE. Tam nie jest tak jak tutaj, za swoje słowa trzeba odpowiadać. I nie chodzi tu tylko o faszyzujące wypowiedzi, ale również o te, które naruszają kodeks etyki lekarskiej i Przysięgę Hipokratesa. Żadnemu normalnemu lekarzowi takie rzeczy do głowy nie przyjdą. Wszystko przez wadliwie działający system rekrutacji na studia medyc
 12. O.K. Ale nie znaczy to, że można swobodnie dopuszczać do propagowania faszyzmu. Przypominam, że propagowanie faszystowskich idei jest zabronione prawem!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.