Jump to content

Klimkr

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

10 Neutralny

Audiostereo

10

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Roon ma subskrypcje miesięczną 10-13 $ lub licencję za 699$. Audirvana jest jednak dużo tańsza - licencja kosztuje 96$.
 2. Wiem 🙂 W sumie to i tak za bardzo nie słyszę różnicy do Spotify...
 3. Ma w MQA - hires to nie format.
 4. No właśnie, porzeźbiłem przez eBay, ale jak ktoś nie chce moich pieniędzy to nie będę się napraszał. Z hiresów jest też Amazon, ale oczywiście nie u nas, więc zostaje Tidal… Deezera też słucham, „connect” mam w HEOSie, ale tylko jako MP3.
 5. Jak rozumiem trzeba mieć „family” za granicą, żeby dołączyć?
 6. Sprawdź na maksa - 24/192 (można też spróbować DSD 128) 🙂 i porównaj z CD 16/44, . Z utworów osobiście polecam Bøhren/Åserud: Blågutten i Arnesen: MAGNIFICAT 4. Et misericordia. Możesz też porównać ze Spotify [Hidden Content] i [Hidden Content] . Z serwisów streamingowych Hires to najprościej potestować Tidala. Jakoś mam tylko opcję 30 zł miesięcznie, no i na DNP-800 Deezer działa przez HEOS'a tylko jako MP3...
 7. Też najczęściej słucham Spotify i radia. Jednak aby poznać pełne możliwości Denona lepiej skorzystać z plików lub streamingu hires. Najprościej ściągnąć coś ze strony [Hidden Content]? i puścić z pendriva lub przez sieć.
 8. Też mam DNP-800 i jestem zadowolony. A z jakiego źródła korzystasz i jak podłączyłeś?
 9. A co jest źródłem? I co to znaczy, że gra bardzo kiepsko? Jak rozumiem, grasz przez USB, czyli karta dźwiękowa nie ma znaczenia.
 10. Chyba najbezpieczniej przesyłać przez WiFi - żadna pętla masy nie grozi 🙂
 11. Za 1500 zł jest Denon 600NE [Hidden Content], choć osobiście wolałbym nowy za 200 zł więcej (i pewnie da się pożyczyć by posłuchać). To nowy model z BT i DAC'em, ale jak zagra z Twoimi kolumnami to nie wiem.
 12. Podobno także Apple Music przymierza się do HiFi [Hidden Content].
 13. Jak jeszcze korzystałem z Apple TV i Chromecasta Audio też myślałem o Raspberry, ale jako transporcie plus DAC. Ostatecznie zdecydowałem się na DNP-730AE, głównie ze względu na obsługę pilotem. Wyciąganie tableta/telefonu żeby włączyć radio była wkurzająca. Większość używanych streamerów ma Spotify Connect, radio internetowe i UPnP (do zabawy z plikami, Tidalem, Qobuzem etc.), a cenowo wyjdzie porównywalnie do Maliny. Teraz przesiadłem się na DNP-800NE, ale z 730 byłem bardzo zadowolony, brzmieniowo różnice są bardzo subtelne.
 14. Najlepiej pożyczyć taki CD i sprawdzić. Tylko równie ważne są dobre płyty i źródła cyfrowe (IMHO pliki albo Qobuz). Jakiś czas temu porównywałem streamery z CD i okazało się, że właściwie mam jedną porządną płytę. W każdym razie CD został, ale zgrałem wszystkie płyty do plików. Jak nie masz kolekcji płyt, to moim zdaniem lepiej zainwestować w źródło cyfrowe.
 15. Są pewnie tacy, którzy powiedzą, że Kodak Color Plus 200 ma lepsze kolory niż Portra 160. Pańska skórka i misie-żelki też mają swoich fanów. Najważniejszy jest dobry refleks 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.