Jump to content

rejn

Użytkownicy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Akurat zdarza mi się siadać na podłodze ale to nieistotne ? A czy "prawilnym" wyjściem było by delikatne podniesienie przodu głośnika (tylko przednich nóżek) aby skierować dźwięk wyżej na głowę osoby siedzącej na sofie ? Czy jednak każdy głośnik projektowany jest do idealnego poziomu i skierowanie pod kątem spowoduje dziwne odbicia dzwięku od sufitu ? Być może głupio pytam ?
  2. Tak, kolumny miały by się znaleźć w szafce, natomiast stwierdziłem że brak tyłu szafki plus odsunięcie samej szafki od ściany powinno trochę pomóc - chyba że się mylę ? Dorzucam szybki schemat o co mi chodzi jak widać na rysunku szafka nie ma pleców.
  3. WItam szanownych forumowiczów, pierwszy post, mam nadzieje że nie zostanę zlinczowany... ? Posiadam następującą sytuację : pokój ok 30m2, Yamaha R-N602 i obecnie kolumny podstawkowe JBL 230. Zamysł mam taki, aby umieścić głośniki w ramach zabudowy szafki tzw. RTV (załączam zdjęcie). Pytanie mam następujące - czy takie ustawienie w ogóle ma jaki kolwiek sens ? Dodam, że szafka nie posiada pleców i jest odsunięta o około 5cm od ściany (tylna ściana głośnika do ściany pokoju to około 15cm). Zdaje sobie sprawę, że obecne JBL posiadają bassreflex z tyłu, co przy obecnym ustawieniu prawdopodob
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.