Jump to content

sittek

Użytkownicy
 • Content Count

  9191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  174

sittek last won the day on May 22

sittek had the most liked content!

Community Reputation

17211 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka i film w dobrej jakości.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

18435 profile views
 1. Netflix z Apple TV 4K obraz naprawdę niezły (zależy oczywiście od TV, jeśli OLED 4K to poezja) a dźwięk również bez zastrzeżeń. Nie wiem skąd te narzekania 🙂 No chyba, że podłącza się jakieś słabej jakości KD z tandetnymi głośniczkami lub paździerzową listwę samogrającą. 😀
 2. Pamiętam wielu sceptyków, którzy wieszczyli gwałtowny upadek formatu 4K dla przekątnych poniżej 65 "(minimum miało być 75"), zanim ta jeszcze weszła. No i co mamy? Obecnie prawie każdy nowo produkowany TV jest w 4K i interes leci. Sprzedaż rośnie gwałtownie. I jakoś nie ma głosów mnóstwa oszukanych ludzi, którzy skarżyliby się, że zostali nabici w butelkę. Chwalą się nowym nabytkiem i widzą różnice na plus. Tak samo będzie w przypadku 8K. Za 10 lat, może mniej, nastąpi wymiana starej technologii 4K. I znajdzie się więcej chętnych na większe przekątne, i wtedy 8K nie będzie takim bezsensem. Teraz jest to 55", za 10 lat pewnie 65". I nie ma co pierdzielić że 100" to minimum. P.S. @Maju mieliście jakieś szkolenie w kurii z najnowszych technologii? Jestem pod wrażeniem twoją aktywnością w tym wątku. Wyrabiasz sobie legendę? Tak kazali, prawda? Zawsze coś. 🙂 Tylko jeszcze jedno panie walczący katoliku, więcej empatii do Bobcata. takiej zwykłej kultury chrześcijańskiej, bo jak widzę zabrakło ci tego. Może jakieś szkolenie z kultury osobistej też by się wam przydało? Ja wiem, ciśnienie macie teraz, tyle brudów wyszło, ale daj sobie spokój, bo jak zwykle twoja teoria z Pisma Świętego rozjeżdża się praktyką. To tyle. Amen.
 3. Czy Philips Hue Sync działa zawsze gdy włączy się muzę lub film czy komputer musi był podłączony do TV poprzez HDMI lub Apple TV?
 4. Z tymi ich kolorowymi światełkami zwyczajna dyskoteka się robi 🙂
 5. Możesz to rozwinąć?
 6. B7? Toż to pewnie ma ponad 2 lata i na 100% stał na półce i świecił w trybie sklepowym. To model nawet nie używany, a zużyty. Stąd tak niska cena.
 7. Rotel i B&W? Nie, no może poza serią CM, ale bez przesłuchania bym nie radził, bo na początku jest efekt wow, ale potem może zacząć męczyć. No chyba że ktoś lubi taki charakter.
 8. Soundbar powinien być podłączony do TV do wyjścia HDMI-ARC W TV zazwyczaj jest jedno i jest opisane
 9. QLED dobrze wygląda tylko w firmowych salonach, z odpowiednim oświetleniem i precyzyjnie dobranym materiałem marketingowym.
 10. E tam, bez przesady. Jeśli kupuje się tanie buczydło, choć rozmiarami duże, to tak, ale przy sprzęcie z wyższej półki, nie koniecznie w astronomicznych cenach, subwoofer wnosi naprawdę wiele dobrego. Kwestia ustawienia i regulacji stoi po stronie posiadacza. Subwoofer, to nie jest pralka, gdzie ustawia się i podłącza i działa. To trochę wymagający produkt, wymaga pewnej inwencji, a właściwie ustawiony, dawać będzie z pewnością dużo przyjemności. Jego zakup trzeba też przemyśleć, w stosunku do tego co się już posiada, i co chce się osiągnąć.
 11. Dobrze słyszeć, że jest coraz lepiej. 🙂 Popracują nad cenami dla ludzi to na pewno coś się wybierze.
 12. E, no zejdźmy na ziemię z tymi paczkami pod sufit. Sali gimnastycznej nie zamierzam nagłaśniać. Dam prosty przykład. Miałem Rotel RA-12 i Dynaudio Audience 50. Muzyka na bardzo dobrym poziomie, przyjemna dla ucha, przyzwoite zejście na dole, jednakże gdy chciało się oglądnąć film bez subwoofera, już brakowało. Miałem i Velodyne dziesiątkę i REL T7. Z nimi było super, od tego czasu muzyka zyskała w każdym aspekcie. Filmy super. Mam Rotel A14 i Dynaudio Focus 140 Włączanie REL-a w system nie miało sensu. Subwoofer sprzedałem, bas w muzyce w tym zestawie teraz jest naprawdę jest genialny, potęga brzmienia przy zachowaniu spójności całego pasma. Nowy sprzęt to wydatek większy rzędu ok. 5000 zł. I to od razu słychać. Woofer w tym przypadku stał się zbędny i poszedł do nowego właściciela, który jest z niego bardzo zadowolony. Wnioski niech sam sobie każdy wyciągnie.
 13. Q21 dobrze radzi, jednak za tę sumę cudów się nie spodziewaj. Jeśli piszesz, że z drugiej ręki, to dużo ciekawsze byłyby Pylon Audio Diamond 25. Grają super, nawet z ampli. Dlatego aby nie być zniesmaczonym na samym początku, choć wydało się kupę siana, proponowałbym uzbroić się w cierpliwość, uzbierać na droższy, a dużo leszy model. No chyba, że kredycik. Wymienisz parę razy sprzęt, dojdziesz wówczas do własnych wniosków, że kupowanie tanich, niskich modeli, nie ma sensu. Bo audiofile to chyba najczęstsi pacjenci Domu Wariatów. 😀 Każdy tam kiedyś trafi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.